Kit Harington teavitas politseinikke Troonide mängu spoilerist trahvi määramata jätmise eest

Filmis “Troonide mäng” Jon Snowi mänginud näitleja Kit Harington ĂĽtles politseinikule, et spoileritele ei tohiks trahvi määrata! Vaadake videot, kus ta loo räägib

Kit Harington sisse

Seal on spoileri pealkiri, nii et teate õigesti?

Viies hooaegTroonide mäng“Lõppes nagu tavaliselt, traagiline, surmaga Jon Snow, ja ootamine kuuenda hooaja teise episoodini, kus ta lõpuks ĂĽles tõusis, oli kõigi fännide jaoks tohutu piin.

Nii palju kui Kit on püüdnud seda saladuses hoida, on sellest uskumatust spoilerist teada saanud vähe inimesi väljaspool seeriatootmist. Tema vanemad (esimene inimene, kellest ta teavitas) ja politseinik ning ta kasutas seda spoilerit, et trahvi mitte saada!

Sest kõigil pole seda privileegi President Obama kes vaatas vaimust inimesest enne meid sarja seeriaid, leiab igaüks viisi oma lemmiktegelase saatuse leidmiseks.

See on politseinik, kes näitleja poole pöördus Kit Harington kui ta läks vanematekoju. Kitile öeldi saates “Saade täna õhtul“Esitatud Jimmy Fallon et kui ta oli teel vanematekoju, jõudis ta lõpuks teele ja politseinik andis talle märku peatumiseks.

Kui ohvitser sai teada, kes roolis oli, ĂĽtles ta: “Selle lahendamiseks on kaks võimalust. Võite mind jälgida politseijaoskonda ja ma salvestan selle juhtumi või võite mulle teada anda, kui jääte järgmisel hooajal“. Politsei reaktsioon oli ebatavaline ja naljakas, vaata videot:

Kui oleksite Kiti positsioonil, kas teeksite sama trahvide vältimiseks, andke meile sellest kommentaarides teada?

“Troonide mäng” naaseb järgmisel pĂĽhapäeval, 28. aprillil