Kite Composer, Mac, võimaldab keerukate ja professionaalsete liidesemudelite loomist ilma komplikatsioonideta

Kite Composer, Mac, võimaldab keerukate ja professionaalsete liidesemudelite loomist ilma komplikatsioonideta

Luguaeg: kui App Store plahvatas ja paljud arendajad said üleöö rikkaks, olin lihtsalt teismeline, kes oli täis püüdlusi ja mul polnud peaaegu mingeid tehnilisi teadmisi, et kirjutada oma järgmise (väidetavalt) revolutsioonilise rakenduste maailma ideid sülearvutite lehtedele. On programme, mis on sarnased olemasolevatega Tuulelohe helilooja, võib-olla ei ela mu puberteediea unistused lihtsalt ideede maailmas.

Apple'i endise tarkvarainseneri Joe Rhodesi välja töötatud äsja välja töötatud rakendus Maci jaoks võimaldab luua kasutajaliidese projekte (kasutajaliidesvõi täielik ja professionaalne kasutajaliides) täielikult WYSIWYG-s (Mida sa näed selle sa ka saad), mis põhineb täielikult elementide klõpsamisel ja lohistamisel, et näha nende loomingu reaalajas moodustamist. Muide, uus MacBook Pro omanik saab rõõmuga kuulda, et tal on juba puutetundliku riba tugi.

Ehkki Kite Composeri üks põhifookusi on kasutamise lihtsus (arendaja määratleb selle isegi kui liidese loojate keynote), ei tähenda see, et tarkvara oleks lihtne või sellel pole ressursse: täpse animatsiooni jaoks on võimalik muuta keerukaks ja kihiliseks nutikate ajakavadega. , redigeerige iga objekti hoolikalt spetsiaalsete inspektoritega ja lisage integreeritud JavaScripti mootoriga isegi interaktsioone käsitsi, koodiga. Võite ka visandiprojekte Kitesse importida ilma suuremate komplikatsioonideta.

Oma loomingut vaadates saate selle kiireks tutvustamiseks videoklipina või GIF-failina eksportida. Või mis veelgi parem, rakendus on saadaval iPhone'i, iPadi ja iPod touchi jaoks, kus saate oma projekti vaadata ja suhelda, importides selle lihtsalt iCloud Drive'ist, teisaldades selle iTunes'i kaudu või saates oma e-posti aadressile.

Kite Composer ühildub macOS Sierra 10.12 või uuemaga ja litsentsideks on programmi ametlikul veebisaidil lubatud $ 99; seal on ka versioonivalik kohtuprotsess (DMG), tasuta 14 päeva. IOS-i rakendus maksab omakorda App Store'is 1 dollarit. Kui soovite lihtsat ja võimsat viisi oma ideede teostamiseks, on hea neid näha.


Rakenduse Composer Kite ikoon