contador gratis Saltar al contenido

Kiud- ja mitmikmängu teenused parandavad püsivõrku

Kiud- ja mitmikmängu teenused parandavad püsivõrku

Selle aasta esimese kvartali lõpus oli tavatelefonikõnesid 4,5 miljonit, mis on 1,1% rohkem kui eelmise aasta samal perioodil, selgitas Anacom teenuse kasvavat atraktiivsust. palju mänge. Samuti kasvas otsepöördusega püsiühenduse abonentide arv, 3,1% eelmise aasta samal perioodil. Märtsi lõpus oli püsiühenduse levik 100 elaniku kohta 42,7.

Tähelepanuväärne on ka VoIP-juurdepääsu kasv, mis hõlmab kiudjuurdepääsu, mis kasvas sel perioodil 90,6%. Fikseeritud juurdepääs, mida toetab mobiilsidetehnoloogia (GSM või UMTS), kasvas samal perioodil 3,3%.

Operaatori poolel jätkas Portugal Telecom turul domineerimist, kuid ei suutnud konkureerida. Märtsi lõpus kontrollis ettevõte 51,8% otsepääsu tellijatest, mis on 2,3% madalam kui eelmise aasta samal perioodil.

Selle aasta esimese kolme kuu jooksul oli fikseeritud võrkudest pärit Foxi liiklus 2,05 miljardit minutit, mis on 3,6% rohkem kui eelmise aasta samal perioodil. veidi kasvas ka tehtud kõnede arv (0,5%) 564 miljonini.

Anacom rõhutas, et selle aasta esimese kvartali fikseeritud sektori tegevust kokkuvõtvas aruandes kasutatud näitajad erinesid eelmises aruandes kasutatutest ning lisaks viidi läbi juurdepääsu ümberklassifitseerimine.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira