Kiudoptiline võrk on jõudnud 3,97 miljoni Portugali koduni

Aruanne Kiire võrk ja teenused 2015. aasta kolmanda kvartali kohta selgus, et kõigi operaatorite kiudoptilise katvusega kodude arv oli septembri lõpus umbes 3,96 miljonit, mis on 19,9% rohkem kui aasta jooksul registreeritud. siis.

Oluline kasv, mis tähendab 2015. aasta teise kvartaliga võrreldes endiselt 4% kasvu. Esiletõstetuna tõstke esile asjaolu, et Alentejo piirkonnas on suurim kiudude katvuse areng, kasv 14,7%.

Tuleb märkida, et hiljuti otsustas PT Portugal, mis nĂĽĂĽd kuulub Altice’ile, laiendada investeeringuid fiiberoptilistesse seadmetesse, nii et ettevõttel võiks olla 2020. aastaks 5,3 miljonit kaablimaja. Vodafone on taganud ka 2,1 miljoni kodu katvuse. Viimases NOS-i finantsaruandes on avalikustatud ettevõtte pĂĽsivõrguga kaetud majade arv, kuid kiudoptika kohta pole konkreetseid andmeid.

ANACOMi aruandest selgus ka, et lairibateenustega tavatelefoni abonentide arv kasvas eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 18,4%. Septembri lõpus oli kiireid teenuseid tellinud 1,66 miljonit eraklienti.

See väärtus tähistab samuti 4% kasvu võrreldes 2015. aasta teise kvartaliga, mis näitab kasvutrendi.

Kirjutage märkmeid: Uudiseid parandati, et kajastada, et Vodafone’i eesmärk katta 2,1 miljonit kodu on täidetud, ennetades seega 2015. aasta lõpuks esmakordselt seatud eesmärke; lisatud teavet NOS-i kohta;