Kleebiseid ei kuvata teenuses WhatsApp? Kasutajad on beetavigade ĂĽle kurtnud

WhatsApp ei laadinud sellel neljapäeval (20) Androidi rakenduse beetaversiooni kasutajate jaoks kleebiseid alla ja tal oli vigu. Messengeri versiooni 2.20.52 testimisprogramm ei lõpeta kleebiste allalaadimist, kuid ei mõjuta kohaletoimetamist.

LOE: 6 aastat WhatsAppi Facebookist ostmist: mis on sellest ajast muutunud

Twitteri kasutajad registreerivad kogu päeva jooksul oma kaebused ja spetsiaalsed saidiprofiilid WABetaInfo kinnita vigu. WhatsAppi kleebiseid telefonis ei kuvata, kuid kleebiseid saab tavapäraselt vaadata WhatsAppi veebi kaudu.

Uuendus: Beta kasutajatele antakse välja versioon 20.20.53 koos kleebisvigade lahendusega. Siit saate teada, kuidas WhatsAppi värskendada.

Ăśks ĂĽhest WhatsApp ei laadinud kontaktide saadetud kleebiseid alla – Foto: Reproductions / TechTudo

WhatsApp ei laadita alla kontaktide saadetud kleebiseid – Foto: Reproduction / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

WhatsAppi kleebiseid mõjutav viga on ainult 2.20.52 messengeri numbri beetaversioonis. Kleebiste salvel kuvatakse ainult mõned pildid ja see ei kanna kõiki kleebiseid. Kui mõjutatud värskendatud kasutaja saadab kleebise, kuvatakse pildi ees madala kvaliteediga teade „Saada uuesti”.

Kleebise allalaadimisvaliku puudutamine ei tee WhatsAppis mingeid toiminguid. Kuid WhatsAppi veebi kaudu vestlustes saadetud kleebiseid on võimalik probleemideta vaadata. Samuti kuvatakse veateadet ainult beeta kasutajatele, nii et saadetud kleebised ilmuvad kõigile vestluses kasutajatele rakenduse stabiilset versiooni kasutades.

Vaadake kasutajate kaebusi vea teatamisel vea kohta, kus WhatsAppi kleebiseid ei kuvata:

WhatsApp ei saada fotosid ja videoid?  Mõista põhjust ja oska seda lahendada

WhatsApp ei saada fotosid ja videoid? Mõista põhjust ja oska seda lahendada