Kleebist ei kuvata WhatsAppil? Kasutajad kurdavad beetavead | Sotsiaalmeedia

Kleebist ei kuvata WhatsAppil? Kasutajad kurdavad beetavead | Sotsiaalmeedia

WhatsApp ei laadige kleebiseid alla ja sellel on Androidi rakenduse mõne beetaversiooni kasutajatele vead neljapäeval (20). Messengeri testimisprogramm versioon 2.20.52 ei lõpetanud kleebise allalaadimist, kuid ei mõjutanud kohaletoimetamist.

LOE: 6 aastat WhatsApi ostmisest Facebookis: mis on pärast seda muutunud

Twitteri kasutajad registreerivad kogu päeva jooksul oma kaebusi ja spetsiaalseid saidiprofiile WABetaInfo kinnitage viga. WhatsApi kleebiseid ei kuvata mobiilis, kuid neid saab tavaliselt näha WhatsApp veebi kaudu.

Värskendus: Beeta kasutajatele antakse välja versioon 20.20.53 kleebisvigade lahendusega. Siit saate teada, kuidas WhatsAppi värskendada.

WhatsApp madalatel kleebistel, mille saatis kontakt: Foto: Reproduo / TechTudoWhatsApp madalatel kleebistel, mille saatis kontakt: Foto: Reproduo / TechTudo

WhatsApp madalatel kleebistel, mille saatis kontakt: Foto: Reproduo / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kleebist WhatsApp mõjutav viga on ainult beetaversiooniga number 2.20.52 Messenger. Kleebisalusel kuvatakse ainult mõned pildid ja see ei sisalda kõiki kleebiseid. Kui mõjutatud värskenduse kasutaja saadab kleebise, kuvatakse madala kvaliteediga pildi ees teade "uuesti saata".

Kleebise allalaadimise valiku koputamine ei tee WhatsAppis midagi. WhatsApp Web'i kaudu on aga võimalik vaadata vestlustesse saadetud kleebiseid ilma probleemideta. Lisaks kuvatakse tõrketeateid ainult beetaversiooni kasutajatele, nii et saadetud kleebised ilmuvad vestluses kõigile stabiilse rakenduse versiooni kaudu.

Vaadake kasutajatelt kaebusi vigade esitamise vigade kohta, kui kleebist WhatsApp ei kuvata:

WhatsApp ei saada fotosid ja videoid? Mõista põhjust ja osata seda lahendada

WhatsApp ei saada fotosid ja videoid? Mõista põhjuseid ja osata neist üle saada