RAÄŚUNALNIK

“Kliendid pressivad meid jätkama TCL 10 seeria käivitamist”

Täna tutvustas TCL uut TCL 10 Pro ja 10L, mis on osa uuest nutitelefonide sarjast, mida ettevõte CES-is näitab ja mis kuulutatakse välja Mobile World Congress 2020-l, kui konverentsi ei lükata edasi. Portugal oli taas riik, mis valiti turule toomise esirinnas, sarnaselt eelmise aasta TCL Plexiga juhtunule, ja Patrícia Cavalheiro Dias rõhutas, et see juhtus kaubamärgi usalduse tõttu riigis, TCL Plexi turule toomise edu, aga ka surve tõttu. klientidelt (jaemüüjad ja operaatorid), kes palusid viivitusi.

“Portugal on esimene riik, kes TCL 10 seeria kätte sai ja selle turule tõi, ja oleme uhked,” selgitas ta täna intervjuus SAPO TEK-ile. Uusi nutitelefone mĂĽĂĽakse täna avatud turul, suuremate jaemĂĽĂĽjate juures, samuti integreerivad operaatorid uued mudelid oma portfelli.

„Ükski klient ei soovi käivitamist edasi lükata ja nad survestavad meid kuupäeva hoidma […] see näitab, kui kindlad nad on uue toote ja selle turuletoomise suhtes, ”ütles TCL-i ja Alcateli juht Portugalis.

Idee kinnitati täna hommikul veebiseminari ajal, kus esitleti uut nutitelefoni, kus räägiti ka COVID-19 pandeemia turule avaldatavast mõjust, millel on negatiivne mõju mõnele tootekategooriale, kuid teiste toodete, näiteks tahvelarvutite, telerite ja mõne kodumasina tõusule. .

“MĂĽĂĽk ei toimunud samal päeval, kuid viimastel päevadel on meil olnud mõningane paranemine, kus inimesed soovivad oma rutiini juurde tagasi pöörduda,” lisas Patricia Cavalheiro Dias. Neil, kellel on avatud kauplused, oli „mõistlik mĂĽĂĽk, kui me eeldasime“ ja TCL-i juht ĂĽtles, et ta oli kindel, et toodet võetakse hästi vastu, seda ka agressiivse positsiooni tõttu kõrgema hinna ja omaduste osas.

Online on oluline kanal ja sellel alal panustab palju jaemĂĽĂĽjaid, kus TCL panustab ka sellesse turule suuremat investeeringut. “Kanaldame oma tegevust veebis,” selgitas Patricia Cavalheiro Dias, kelle sõnul jätkub poe avanedes mĂĽĂĽgikohtade tegevus.

Telekommunikatsioonioperaatori liinil peaks uus nutitelefon müüma alles aprilli lõpus, mai alguses.

Nagu ka TCC-le kuuluva Alcateli kaubamärgi puhul, on ka Portugalist saanud üks Euroopa riike, kus head müügitulemused ja ekspressiivsem kaubamärgiteadlikkus, mida ettevõtte juhid tunnustavad rahvusvahelisel tasandil, on erinevate seadmete turule toomisel järjest olulisemaks muutunud.

Patricia Cavalheiro Dias eeldab, et TCL Plex on edukas, kuigi ta ei jaga müüginumbreid. “Nõudlus ületab ootusi […] Portugali turul võetakse seda väga hästi vastu, ”rõhutas ta.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH