Kliendikogemus on SAP Portugalis juba praegu kõige kiiremini kasvav piirkond

Faktoreid, mis määravad ostmise ja klientide lojaalsuse, ei määra enam ainult hind ja mugavus ning see muudab radikaalselt seda, kuidas ettevõtted kliente haldavad ja oma strateegiaid positsioneerivad. “Restorani või hotelli hindamisel ei räägi kliendid mitte ainult toidust ja toa suurusest, vaid ka kogemustest,” selgitab Alfredo Expposto, kes vastutab Lõuna-Euroopa ja Frankofoni Aafrika SAP-i kliendikogemuste piirkonna eest, väites, et elame “majanduskogemuses”. Ja tuleb minna kaugemale traditsioonilisest CRMist. “Siin konkureerivad kaubamärgid iga päev,” kinnitas ta reporteritega kohtudes.

See on valdkond, kus SAP on töötanud mitu aastat, ennustades turumuutusi ja positsioneerides end SAP-i kliendikogemuste portfelliga, mis Alfredo Expposto sõnul ületab tavapärast CRM-i ja kus Qualtricsi hiljutine omandamine tuleneb lisaväärtusest. “See on turul ainulaadne pakkumine. Miski ei saa anda kliendile ainulaadset terviklikku ilmet koos tervikliku protsessi loomisega alates esimese kontakti loomisest ettevõttega kuni arveldamise ja müügijärgse teeninduseni.

Kogemuste haldamine muudab kliendikeskse kliendifirma loogikat, peab suurandmetel põhinevate algoritmidega mõistma, mida kliendid soovivad, koondama kogu teabe, emotsionaalsed kogemused, ennustavad andmed ja ühendama brändilubaduse, et teil on reaalajas õige valem, selgitab SAP-i ärivaldkonna juht.

“Oleme tagakontori” omanikud “, teame, kuidas muuta ettevõte hästi planeerituks, tõhusaks ja C / 4HANA abil puudutame kliente turunduse, ennustavate algoritmide, erinevate rakenduste abil, kuid see on mõttetu, kui te seda ei saa kliendi usaldus emotsioonide, suundumuste, kavatsuste ja operatiivandmetega. Ja see on reaalajas mõistlik, “ĂĽtles ta.