contador gratis Saltar al contenido

Kloonitud WhatsApp ja veebimuutus on rakenduse peamised kõrghetked 2019. aastal | Sotsiaalmeedia

WhatsApp keelas 2018. aasta valimistel 400 000 kasutajat; mõista karistust | Sotsiaalmeedia

WhatsApp tegi 2019. aastal läbi palju muudatusi ja mõnda neist kuvati Internetis TechTudo. Selle aasta kõige loetud lugu kullerite kohta aitab kasutajatel tuvastada, kas konto klooniti kurjategijate poolt pettuses, mida Brasiilias sageli tehti, et varastada ohvrite kontaktidelt raha. Teine probleem, mis resoneerib, on programmi veebiversioonis toimuvate sõnade õigekirja muutused peensuses, mis ajavad mõned kasutajad segadusse.

LUGEGE: rakendus võimaldab teil lugeda kustutatud WhatsApi sõnumeid; vaata seda

Muude muudatuste ja edukate uute funktsioonide hulgas olid Memoji esialgne tugi iPhone'i rakenduses (iOS), järjestikune automaatmängimine Androidi telefonides ja jalgpalli kleebiste kasutamine vestluses, mis muutus aasta jooksul palavikuks. . Vaadake allpool olevas loendis kümme kõige enam loetud artiklit WhatsApi kohta TechTudo aastal 2019.

Vaadake 2019. aastal WhatsApp-i enim loetud artiklite loendit Foto: Anna Kellen Bull / TechTudoVaadake 2019. aastal WhatsApp-i enim loetud artiklite loendit Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Vaadake 2019. aastal WhatsApp-i enim loetud artiklite loendit Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Kuidas teada saada, kas WhatsApp on kloonitud

See artikkel õpetab, kuidas tuvastada, kas WhatsApi kontod on üldiste pettuste abil kloonitud Brasiilias, kus kurjategijad saavad juurdepääsu kasutajate privaatsetele vestlustele ja proovivad võltsisõnumite kaudu varastada kontaktidelt raha, eeldades ohvri isikut. Tekstis kuvatavate näpunäidete hulgas on veebisõnumitoode versioonis aktiivsete seansside kontrollimine, konto kummalise tegevuse kontrollimine ja spioonirakendustega ettevaatlik olemine. See lugu sisaldab ka näpunäiteid, kuidas kaitsta end pettuste eest.

WhatsApp Web kuvab endiselt sõna 'võrgus' Foto: Reproduo / TechTudoWhatsApp Web kuvab endiselt sõna 'võrgus' Foto: Reproduo / TechTudo

WhatsApp Web kuvab endiselt sõna 'võrgus' Foto: Reproduo / TechTudo

WhatsApi veebiversioon muudab järsku veebisõnade õigekirja võrgutaoliseks hfeniga ja äratab paljude kasutajate uudishimu. Sotsiaalmeedias kommenteerisid mõned inimesed muutust, öeldes, et nad tunnevad end ebamugavalt ja mängivad olukorraga isegi ümber. Sõnumitooja ei selgitanud muudatuse põhjust, vaid pööras muudatuse tagasi ja näitas uuesti versiooni ilma sidekriipsuta.

3. Meediumi allalaadimine ebaõnnestus

WhatsApp on nõrga heliga ja ei saa foto pilti alla laadida: Reproduo / WhatsAppWhatsApp on nõrga heliga ja ei saa foto pilti alla laadida: Reproduo / WhatsApp

WhatsApp on nõrga heliga ja ei saa foto pilti alla laadida: Reproduo / WhatsApp

Juulis kulleri esitatud ebastabiilsus tähendab, et kasutajad ei saa heli-, häälsõnumeid alla laadida ega vestlustes pilte saata. Rike puudutas Brasiiliat, Argentiinat, Saksamaad ja teisi Euroopa riike. Samal päeval kogesid täitmisrikke ka kõik samasse ärigruppi kuuluvad Facebook ja Instagram. WhatsApp tunnistas märkuses viga ja ütles, et see aitab olukorda normaliseerida.

4. Memoji iPhone'is WhatsApp

Kuidas memot WhatsAppis kasutada

Kuidas memot WhatsAppis kasutada

WhatsApp for iPhone sai augustis värskenduse, mis võimaldab nüüd saata Memo vestluse kleebisena. Kuni selle ajani saadeti pilte formaadis. Kasutajad saavad juurdepääsu traditsiooniliste emotikonide kõrval olevatele kleebistele ja saata erinevate näoilmetega karikatuure, et vestluses erinevaid tundeid näidata.

5. Integreerimine teiste rakendustega

Facebooki, WhatsApp ja Instagrami integreerimine on huvitav 2019. aastal. Foto: Tainah Tavares / TechTudoFacebooki, WhatsApp ja Instagrami integreerimine on huvitav 2019. aastal. Foto: Tainah Tavares / TechTudo

Facebooki, WhatsApp ja Instagrami integreerimine on huvitav 2019. aastal. Foto: Tainah Tavares / TechTudo

Veebruaris välja kuulutatud WhatsApp, Facebooki ja Instagrami vahelise integratsiooni võimalusel on põhirõhk privaatsusel. Platvormikombinatsioonid pakuvad täiustatud turvalisust, et muuta vestlused privaatsemaks, krüptituks ja aegumispiirangutega. See tähendab, et kõigil kolmel platvormil saadetud sisu kaob automaatselt, nagu on juhtunud Instagrami lugudes. Muutused on alles väljatöötamisel ja hinnangulisi lõpuleviimisi pole.

Oranž WhatsApp Audio? Kasutajad kommenteerivad salapäraseid värskendusi Foto: Reproduo / Aline BatistaOranž WhatsApp Audio? Kasutajad kommenteerivad salapäraseid värskendusi Foto: Reproduo / Aline Batista

Oranž WhatsApp Audio? Kasutajad kommenteerivad salapäraseid värskendusi Foto: Reproduo / Aline Batista

Helimängija WhatsApp Beta pall muutub oranžiks ja kasutaja on sellest huvitatud. Tavapäraselt halli, rohelise ja sinise värvi korral, sõltuvalt saadetise ja reprodutseerimise olekust, ilmnesid värvuse muutused selle aasta jaanuaris ning siiani pole seletatud oranži tähendust, mis ilmub vestluses juhuslikult ilma kasutusharjumusteta. WhatsApp ütles, et selle juhtumi kohta pole teavet.

Siit saate teada, kuidas panna jalgpallimeeskonna kleebis WhatsAppile Foto: Helito Beggiora / TechTudoSiit saate teada, kuidas panna jalgpallimeeskonna kleebis WhatsAppile Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Siit saate teada, kuidas panna jalgpallimeeskonna kleebis WhatsAppile Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Jalgpallimeeskonna kilbiga kleebised muutuvad WhatsAppi tabamuseks. Rakendus Times do Brasil pakub Brasiilia meistrivõistluste A-, B- ja C-sarja klubidega pakette ning on kasulik kasutamiseks vestlustes sõpradega võistluse tulemuste kohta. See õpetus õpetab teile, kuidas Androidi telefonist kleebiseid alla laadida ja kasutada.

8. Kuidas muuta olekus olevaid fonte

Siit saate teada, kuidas muuta WhatsApi olekutekstiili font: Foto Helito Beggiora / TechTudoSiit saate teada, kuidas muuta WhatsApi olekutekstiili font: Foto Helito Beggiora / TechTudo

Siit saate teada, kuidas muuta WhatsApi olekutekstiili font: Foto Helito Beggiora / TechTudo

See õpetus õpetab teile, kuidas muuta WhatsApi olekus kasutatavat fonti. Lühikestel kulleriteenustel on erinevad kirjavalikud, klassikalises või kursiivses vormingus, mis sobivad ideaalselt enese väljendamiseks erinevates olukordades. Väljaannete loovamaks muutmiseks on võimalik muuta ka vormingut, suurust ja värvi. Välimine rakendus Stiilne tekst, mis on saadaval Androidi jaoks, pakub olekus olevate tüpograafiliste fondide jaoks rohkem võimalusi.

9. Grupirikete parandamine

WhatsApp parandab vead, mis blokeerivad kõigi rühma liikmete käskjalad. Augustis avastatud haavatavus muutis ühe osaleja arvu, et külmutada rakendus teiselt kasutajalt, et probleem lahendada, kuna grupp tuleb kustutada ja kogu vestluse ajalugu kaotada. Septembris andis Messenger välja Androidi ja iPhone'i värskenduse, mis parandas vead ja takistas edasist külmutamist.

10. Automaatne mängimine Androidi Androidis

Mais hankis WhatsApp for Android automaatse esituse funktsiooni järjestikku saadetud ja vastuvõetud heli jaoks. Esitage lihtsalt esimene heli ja teised mängivad automaatselt, ilma et peaksite iga üksust käsitsi käivitama. See funktsioon tagab praktilisuse iga päev ja on WhatsAppis iPhone'ile saadaval alates 2018. aastast.

Kui Orkut ja MSN naasevad täna, võtavad nad kätte või on see lihtsalt nostalgia? Arvamused TechTudo foorumis.

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile