Kodanikel ja ettevõtetel on teenusega jagamiseks veebiandmetega failid

Programmi Simplex raames loodud kolimine hõlmab mitmesuguste olemasolevate portaalide võtmist ja integreeritud, teenustele või teenustele orienteeritud välisukse loomist, kus need kõik leiate, selgitas haldusajastamise riigisekretär intervjuus Jornal de Negóciosele.

Graça Fonseca jaoks on tänapäeval ĂĽks probleemidest elamine ja töötamine viimastel aastatel registreeritud portaalide paljunemisega. Ametnik rääkis “lugematutest portaalidest, mis nõuavad, et sama eluprotsessi või sĂĽndmusega tegelevad inimesed läheksid teise portaali, erineva autentimissĂĽsteemiga” ning leidis, et “varem fĂĽĂĽsiliselt” kasutusel olnud rakendused on nĂĽĂĽd võrgus.

Veebidokument peab olema kättesaadav aastaks 2016 ja eesmärk on “inimeste jaoks korralduslik ja loogiline miinimum olemas”.

„See võimaldab kõigil elus toimuvate protsesside või sündmuste jaoks olulistel dokumentidel või sertifikaatidel olla püsivalt saadaval ühe pääsukoodiga [os titulares] saab igal ajal üksustele anda ”.

See on viimane Simplexi käik, mille teatas António Costa valitsus, kes eelmisel nädalal teatas Simplex Startupi algatusest.