Kodu LED-paneelid: 4 eelist investeerimisel a

Kõrglahutus, jõudlus, lihtne disain ja hooldus on teie kodu LED-paneelidesse investeerimise eelised

Seda LED-paneel kasutatakse ĂĽritustel ja suuremates ruumides laialdaselt piltide projitseerimiseks ja esitlemiseks, kuid neil on ka neid kodune keskkond.

Mõelge publikule, kes seab esikohale tooted, mis lisavad kogemus, värvimine ja meelelahutus, A Samsung käivitas uue LED-paneeli IF seeria, mida saab kasutada välitingimustes ja siseruumides professionaalseks või koduseks kasutamiseks. Manausis (AM) toodetud ja tänavu märtsis turule toodud uut sarja tutvustati messil TecnoMultimídia InfoComm Brasil 2019.

Samsungi LED-paneeli mudel IF025HMudel IF025H

“See on ĂĽks suurepäraseid uudiseid Samsungilt, mis pakub tarbijatele võimalust omada kodus võrreldamatu kvaliteediga LED-ekraani, pakkudes superkvaliteediga kogemusi ka kõige nõudlikumale publikule ning kes ei loobu uuendustest ja ainulaadsetest kogemustest.”

KauĂŞ Melo, Samsung Brasiilia B2B ja monitoride divisjoni direktor.

Tehnoloogia LED see on ökonoomsem, suurema vastupidavusega, tagab vähese hoolduse, ei eralda ultraviolett- ja infrapunakiiri ning on keskkonna suhtes vähem agressiivne. Modulaarselt konfigureeritud LED-paneele saab kergete ja vastupidavate materjalidega hõlpsasti transportida ja vähem ruumi võtta. Me läksime lahku neli eelist Samsungi IF-seeria kõigile, kes mõtlevad investeerida LED-kodupaneelile; Kontrollima:

Kõrglahutus

SEE IF seeria ühendab alates aastast pärit tehnoloogia töötlemine videokaamera täiustatud dünaamilise kontrastsuse tehnoloogiaga HDR (Kõrge dünaamiline ulatus), et kuvada ühtlane ja mugav pilt pikaajaliseks vaatamiseks. See tähendab, et pildi tumedad elemendid on tumedamad, samas kui kõige heledamad ja eredamad on esile tõstetud, pakkudes realistlikumat sisu.

Lisaks on paneel varustatud halltoonide haldamise algoritmiga, mis võimaldab moonutamata punaseid, rohelisi ja siniseid toone gradueerida. Värvide stabiilsus tagab kvaliteetse pildi ka vähese valgusega siseruumides

Uuendusliku disainiga Samsungi LED-paneelidUuendusliku disainiga Samsungi LED-paneelid

Performance

Samsungi paneelid on arenenud temperatuuri reguleerimine ja ventilatsioon on energiasäästlik salong, mille tulemuseks on katkematu jõudlus, olenemata kasutustingimustest. Väline mängija (S-Box) edastab UHD-sisu mitmele selle liini paneelile, ilma et oleks vaja välist protsessorit või jaoturit.

Samsungi LED-paneeli mudel IF020HMudel IF020H

Kasutajad saavad ka kasutada LED-signaalimise haldur (Valitsusvälised organisatsioonid) kiiresti tuvastada tavalised vead jõudlusalates tõrgetest LED-punktides ja võimsuse kõikumisest kuni temperatuuri kõrvalekalleteni.

Kujundus

Kompaktne disain koos üliõhukeste servadega, peegeldusvastane töötlus ja ventilaatorita laienema eluaeg kindral ekraan minimeerides kokkupuudet kõvade osakeste ja tolmuga.

Lihtsustatud hooldus

Juurdepääs led-paneeli mõlemale küljele muudab hoolduse lihtsaks

Sest juurdepääsu allikale ja põhiplaadile saab teha tagasi või ees, muutub paneelravi paindlikumaks. See võimalus võimaldab hõlpsalt paigaldada, ilma et oleks vaja lisakonstruktsioone või ruumi hooldamiseks, ilma et oleks vaja mooduleid eemaldada või näidata.

Allikas: Samsung