„Kodu” on Chromecasti rakenduse uus versioon. Vaadake, kuidas värskendada

Chromecast, nĂĽĂĽd Google Cast, on ĂĽks minu lemmikuid Google’i vidinaid. Seda seetõttu, et lisavarustus muudab kõik HDMI-telerid multimeediakeskuseks, kus saab peegeldada mänge, rakendusi ja muid seadmeid. Google Home’i käivitamisega otsustas Big G muuta peamist rakenduse Cast mudelit, et muuta kasutajaliides ĂĽhtlasemaks. Siit saate teada, kuidas oma rakendust värskendada.

Rakendusel Home – endisel Google Castil – on sama funktsioon kui eelmisel versioonil. Varsti on teil juurdepääs eksklusiivsetele pakkumistele neile, kellel on Chromecast, ja ka lehele, kuhu kogutakse peegeldamisfunktsiooniga rakendusi, st neid, mida saab teleris peegeldada.

Nagu eespool mainisin, viitab rakenduse nimi Google Home’ile, mis on virtuaalne assistent, mis saab häälkäskluste abil hallata erinevaid ĂĽlesandeid. Nii saab uuest rakendusest Home, Google Cast ja Google Cast Ultra juhtimiskeskus.

Rakenduse ülaosas olev otsinguriba on eemaldatud ja ülaosas on nüüd peegliikoon, mis on muutunud ja näitab nüüd muid tarvikuid, mida sama rakendus saab hallata. Seadmesse installitud ja Google Castiga ühilduvad rakendused on eraldatud spetsiaalseteks osadeks, et kasutajad saaksid neid tuvastada.

chromecast homegooglecast

Vana Google Casti uus liides, nüüd Home / © NextPit

Samuti pole meil olulisi muudatusi nende jaoks, kes kasutavad ainult Castit, mitte kodu. Minu arvates on siiski vaja värskendada peamist rakendust, et olla kursis uudistega, et Google on oma nutikas tarvikute sarja juurutanud. Kui soovite uue kodu installida, minge järgmise teema juurde:

Kuidas alla laadida ja installida Google Home Androidile

Google värskendab Cast’i rakendust järk-järgult, kuid võite jätkata ja installida oma Androidi ametliku Home APK käsitsi. See on saadaval rakenduses APK Mirror (versioon 1.19.26) ja saate selle alla laadida, klõpsates seda linki. See fail on ametlik, see tähendab, et Google on selle ise volitanud.

Soovi korral oodake värskendust Google Castilt Google Home Play poodi. Google’i sõnul avaldatakse ametlikke värskendusi järk-järgult.

Kas kasutate Google Castit? Kas arvate, et need lisaseadmed asendavad nutitelereid?