Koduigatsus: Kanada tootja toob Maci jaoks välja traadiga alumiiniumist numbriklahvistiku

WWDC 2017-l tutvustas Apple koos mitme uue tootega ka numbriklaviatuuriga maagilist klaviatuuri. Enne nende uute tarvikute saabumist oli Apple turustanud numbriklahvistikke; ta pole aga traadita. Modellide saabumisega traadita, Otsustas Apple kaabelmudeli katkestada.

Eelistan eelkõige vältida alati laua sassis juhtmeid, eriti kui tootel on fenomenaalne aku nagu sellel Apple’i klaviatuuril. Kuid kuna ma armastan varrukat, siis olen kindel, et mõned (või isegi paljud) teist eelistaksid kaablite mugavust, mitte muretsemist laadimise ja patareide pärast.

Juhtmega alumiiniumklaviatuur, Matias

Seda silmas pidades Kanada tootja Matias käivitamine Juhtmega alumiiniumklaviatuur. Ja siin on see, mida näete: midagi, väga-väga lähedalt (visuaalselt) Apple’i klaviatuurile, lihtsalt kaabli (1 meetri USB-A kaabel) ja kahe USB 2.0 pordiga, kuhu saate juhtmega hiire, pendriveid jne ĂĽhendada.

Juhtmega alumiiniumklaviatuur, Matias

Teine erinevus on see, et kõlari helitugevuse reguleerimine on palju täpsem, kuna klaviatuuri kaudu saate reguleerida kuni 64 helitugevust Apple’i tavaliselt lubatud 16-ga.

Juhtmega alumiiniumklaviatuur, Matias

Lisaks põhimõtteliselt kõik, mida me siin teame – võimalusega osta klaviatuure mitmes keeles. Juhtmega alumiiniumklaviatuur maksab 60 dollarit ja seda hakatakse saatma novembris. Tundub, et nad saadavad Brasiiliasse tasuta.

AppleInsideri kaudu