BLOG

Koduüürirakendused: vaadake allalaadimiseks kaheksat parimat rakendust | Tootlikkus

Üüritava maja või korteri leidmise saab rakenduse abil hõlpsaks teha. Saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks on tasuta teenused, näiteks ZAP Rental, OLX ja Airbnb, kasulikud isikupärastatud tulemuste kiireks pakkumiseks. Üürnike ja üürileandjate elu lihtsustamiseks otsivad mitmed platvormid parimaid kinnisvaratehinguid, et vastata igale soovitud omadusele. Filtreerimissüsteemid võivad põhineda hinnaklassil, üürisuurusel ja tubade arvul.

Selle tööriista abil saavad huvilised võrrelda pakutavaid võimalusi, võtta otse ühendust omanikuga ja saada isegi soodustusi, näiteks käendajatest, hoiustest ja kindlustusest loobumist. Teie otsingu hõlbustamiseks TechTudo on koostanud nimekirja kaheksast parimatest rakendustest kasutajatele, kes soovivad ideaalset üürikodu. Kõik järgmised võimalused on tasuta ja saadaval Google'i ja Apple'i opsüsteemides ametlikes Google Play ja App Store'i poodides.

Seitse puhkemajade rentimise kohta, välja arvatud Airbnb

1 / 9Kinnisvara rentimise rakendus aitab kasutajatel leida parimat varianti. Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Kinnisvara rentimise rakendused võivad aidata kasutajatel leida parim variant Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

2 / 9Findi rentimisvõimalustest QuintoAndariga Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Üürikinnisvara leidmine QuintoAndariga Foto: Reproduo / Helito Beggiora

QuintoAndar on silmapaistev teenus rendiprotsessi lihtsustamiseks. Intuitiivse ja hõlpsalt navigeeritava liidese abil võimaldab see rakendus lisaks vara leidmisele ka külastusi planeerida, ettepanekuid saata ja arveldusarve ning arve maksmist pärast lepingut hallata. Omanik reklaami eest ei maksa ja platvorm on endiselt kohustatud rentima kokkulepitud päeval, isegi kui üürnik hilineb. Teine pakutav eelis on käendajate, hoiuste ja kindlustuse tähelepanuta jätmine.

3/9 Tulemusi kuvatakse ZAP rentimises ajajoonena: Foto: Reproduo / Wallace Nascimento

Tulemused kuvatakse ajakavana ZAP Rental Photo: Reproduo / Wallace Nascimento

ZAP Rentals on majade ja korterite populaarne otsingumootori versioon ZAP Imveis. Funktsioonidega, nagu hinnafiltrid, tubade suurus ja arv, võimaldab see teenus otsinguid isikupärastada ning annab teile ka võimaluse näha kõiki kaardi teatud piirkondades saadud tulemusi. Üüritava vara leidmiseks pole vaja sisse logida, kuid registreerimise saab Facebooki kaudu kiiresti teha, kui kasutajad soovivad reklaamida või reklaamijatega ühendust võtta.

4/9 Valige kinnisvara tüüp ja kui soovite OLX-is osta või rentida. Foto: Reproduo / Helito Bijora

Valige kinnisvara tüüp ja kui soovite osta või rentida saidil OLX Foto: Reproduo / Helito Bijora

Kasutatud OLX-i kuulutuste ja müügisaitide rakenduse abil saavad kasutajad leida müügiks ja üürimiseks mõeldud kinnisvara. Selles on võimalik koha omanikuga otse rakenduse kaudu telefoni või telefoni WhatsApp kaudu ühendust võtta. See funktsioon on kasulik neile, kes soovivad tehingu sulgeda ilma maakleri või kinnisvara abita. Lisaks on võimalik aega optimeerida, sest vestlusi saab teha tarkvara või Messengeri abil eemalt.

5-st 9VivaReali otsingutulemustest Foto: Reproduo / Helito Bijora

VivaReali otsingutulemid Fotod: Reproduo / Helito Bijora

Kasulikkuse poolest tuntud VivaReal kuvatakse Google'i avaldatud eeliste loendis koos parima rakendusega Google Playst. Selle teenuse üks positiivne punkt on integreerimine Google Mapsiga, mis hõlbustab kinnisvara asukohta linnas. Lisaks näitab see endiselt piirkonna huvipunkte, nagu ühistransport, toit ja vaba aeg. Sünkroonitud kontoga pääseb rakenduses talletatud varale juurde ka muudele platvormidele, näiteks personaalarvutitele või tahvelarvutitele.

6/9 Moving Imveis saadavalolevate korteritega kaarte Foto: Reproduo / Athus Silveira

Moving Imveis saadaval olev korter korteritega Foto: Reproduo / Athus Silveira

Aidates inimestel leida nende vajadustele kõige paremini vastavat kohta, pakub Move Imveis lihtsat ja tõhusat otsingut korteri, maja, korteri või varustuse leidmiseks. Kasutaja poolt kasutatavaid filtreid (nt üür, korteriühistu ja kinnisvaramaksud) kasutades pakub rakendus kinnisvaravalikuid, mis sobivad kõige paremini kokku kliendi tegelikkusega. See teenus pakub lahendusi ka maakleritele, kinnisvaraärimeestele ja arendajatele.

7/9 Seadistage otsingufiltrid, et leida rakenduses Mercado Livre Photo atribuute: Reprdouo / Marvin Costa

Seadistage otsingufiltrid atribuutide leidmiseks Mercado Livre fotorakenduses: Reprdouo / Marvin Costa

Mercado Livre rakendus annab võimaluse ka neile, kes otsivad üüritavat maja. See aitab inimestel otsida elukohta vastavalt otsingutööriistas täpsustatud omadustele. See on viis süsteemi filtreerimiseks, mis hakkab tulemusi andma vastavalt kliendi huvidele. See platvorm võimaldab ka pikaajalisi elamislepinguid sõlmida või ajutist majutust saada kas omanike või kinnisvaramaakleritega.

7. Facebooki turuplats

8/9 Kuidas leida Facebook Marketplaceilt üüritavat maja Foto: Reproduo / Athus Silveira

Kuidas leida Facebooki turult üüritavat maja Foto: Reproduo / Athus Silveira

Facebooki turuplats on veel üks virtuaalne alternatiiv neile, kes kinnisvara otsivad. Nende ressursside abil leiate Brasiilia mitmetes linnades maju, kortereid ja isegi ruume üürimiseks. Nagu teisedki rakendused, annab suhtlusvõrgustik kasutajatele Messengeri kaudu tööriistu filtri järgi otsimiseks, fotode vaatamiseks ja reklaamijatega ühenduse võtmiseks. Funktsionaalsus pikaajalise ja hooajalise üürimise korral.

9 / 9Leia ajutine majutus Airbnb-ga Foto: Reproduo / Athus Silveira

Otsige ajutine majutus Airbnb-ga. Foto: Reproduo / Athus Silveira

Neil, kes on huvitatud ideaalsest puhkekoha rentimisest, on Airbnb-st parim valik. See tarkvara kuvab erinevat tüüpi majutust, näiteks tubade, majade, korterite või majutuse üürimist. Selle teenuse kasutamiseks registreeruge lihtsalt rakenduses, täpsustage sihtkoht ja lõpuks valige soovitud majutustüüp. Valikute tegemisel võib lähtuda tubade, voodite, vannitubade või muude võõrustaja pakutavate võimaluste arvust.

Kuidas saate AirBnb-koodiga allahindlust? Vaadake TechTudo foorumis näpunäiteid.

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH