contador gratis Saltar al contenido

Koerapilt levis Facebookis ja ajas kasutajad segadusse

Facebooki tutvumine: kuidas luua profiili ja hakata kasutama 'Tinder rivaale'

Facebookis jagatud fotod ajavad sotsiaalmeedias kasutajad segadusse. Eelmisel nädalal (2) avaldatud pilt äratas tähelepanu, sest see näitab, mis näib olevat vigane loom. Kuid teise nurga alt vaadates on võimalik mõista, et see on koer. Ainuüksi lehel “See on keegi” avaldatud algne postitus võitis üle 37 000 meeldimise ja 21 000 jagamise.

LOE: Optilised illusioonid levivad Internetis ja ajavad kasutajad segadusse

Foto levis kiiresti teistele Facebooki fännilehtedele. Lehel “Armsad lemmikloomad neile, kes on söödast poliitikast tüdinud” on rohkem kui 6300 jagamist ja 17 000 meeldimist. Fännilehe postitus “Minions Sincere and Ironic” meeldis ja jagati vastavalt üle 2400 ja 970 korda. Pilt avaldati ka Twitteris. @ BichinhosFB profiilil Tweet on üle 45 800 meeldimise ja 10 400 retweetimist.

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Foto nurk ja koera asend muudavad looma kummaliseks olendiks. Mõni ütles, et nägi defektset siga või kitse; teine, vasikas. Mõni ütles isegi, et nägi “deemonkitset”.

Lisateave Facebooki kohta: õppige, kuidas kasutada Facebooki kohtingut, et näha sõpru, kellele meeldite

Facebookis tutvumine: kuidas kasutada ja leida sõpru, kellele sa meeldid

Facebookis tutvumine: kuidas kasutada ja leida sõpru, kellele sa meeldid

Kasutajate koera tuvastamiseks pöörab keegi fotot 90 kraadi päripäeva ja kirjutab, kuidas koera koon ja kõrvad välja näevad. Lehel “See on keegi” tehtud kommentaaridel oli rohkem kui 2900 meeldimist ja rida tänusõnasid nendelt, kes olid seni segaduses.

Twitteris omakorda loovad kasutajad fotodega montaaže ja teevad selle teema üle nalja.

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Eks me näe Youtube’i kanal: