Kogege autoramaade ajastu läbi Brasiilia mänguga Vector Race: Toy Car Track

Kui idee mängib pilud koos sõpradega äratab teie nostalgiavaimu, naudite kindlasti seda Brasiilia mängijate loodud mängu Rafael Forbeck, Curitiba (PR) Apple’i arendajaakadeemia ĂĽliõpilane.

Vector Racing: Mänguautode rada on väike mäng iPhone’ile ja iPadile, millel on väga lihtne mehhanism: teil on rada (mitme vahel valida) ja nagu parimatelgi autojuhtidel, on ainult nupp auto kiirendamiseks või aeglustamiseks – ainus funktsioon on kiirem kui sõber -sõbrad ilma ĂĽlemääraste annusteta, et mitte ĂĽmber kukkuda.


Rakenduse Vector Race ikoon

Mäng reprodutseerib hea truudusastmega, tõelise auto fĂĽĂĽsika ja seda saab mängida ĂĽksi – proovige võita igal ringrajal kuldkarikas – või kuni iPhone’i või iPadi ĂĽmber kogunenud kuni nelja sõbraga; igas ekraani nurgas on ĂĽhe võistleja nupp.

Automaatse mängu maailma huviliste jaoks on muide huvitav detail see, et mängu muusika tegi spetsiaalselt tema jaoks Barry Leitch, kuulus helilooja, kes kirjutas alla Brasiilias ülipopulaarsete pealkirjade heliribadele, nagu Top Gear ja Horizon Chase.

Vector Race: Mänguautode raja saab App Store’ist tasuta alla laadida, kuid täisversioon avaneb ainult ettevõttesisese ostuga 7 R $. Vaadake järele!