Kohe oma väikesele ekraanile! Nintendo toodab mänge mobiilseadmetele

Nintendo kinnitas, et hakkab tootma mobiilseadmetele mõeldud mänge erinevatele platvormidele. President kinnitas ka uue NX-i konsooli käivitamist

Pärast orbude leegionilt lahkumist teatega tegevuste lõppemisest Brasiilias – ja viimaste aastate kokkutõmbumise tõttu – Nintendo lõpuks andis oma fännidele häid uudiseid. Jaapani ettevõte teatas uuest partnerlusest mobiilseadmete tootja DeNA-ga.

Täna hommikul (17.03.2015) toimunud pressikonverentsil kinnitas Nintendo tegevjuht Satoru Iwata ettevõtte uusi plaane: “Kasutades Nintendo intellektuaalse omandi ja oskuste võimu, kasutades DeNA teadmisi mobiilsete mängude kohta, arendavad ja haldavad kaks ettevõtet Nintendo seerial põhinevaid uusi mängurakendusi, sealhulgas ikoonilisi tähemärke seadmetele.“Deklareeritud.

Nintendo president Satoru Iwata rääkis ettevõtte majandustulemuste ja tulevikuplaanide tutvustamisel. (16.02.2015)

SEE Nintendo võib kaaluda videomängude suure maailma üks sümboleid peamiselt selle kompetentsuse ja müügiedu tõttu sellel ajastul pärastAtari (eriti 1990. aastatel), kui ta lõi mänguloo ajaloos kõige karismaatilisemad tegelased, kes on aastate jooksul köitnud põlvkondi, Mario Vennad (Mario Bros) ja kõik temalt edasi antud lood.

Üleminek konsoolide tootmise segmendilt mobiiltelefonidele mängude tegemisele on osa ettevõtte uuest strateegiast, mille määrasid investorid. Turundus võib alata hiljem sel aastal, kui ilmub esimene mängurakendus. SEE Nintendo on loonud suurepäraseid ja kasvavaid partnerlusi DeNA. Üks elementidest, mis headele suhetele kaasa aitab, on nende kahe võimalus uurida teineteise potentsiaali.

Nintendo president teatas, et „see on liit loodi nii Nintendo mänge hõlmava strateegia täiendamiseks kui ka selle laiendamiseks kogu maailmas laialt levinud seadmete turul. Selle partnerlusega [a] Samuti saab DeNA oma jõudu globaalsel mänguturul laiendada, tegeledes Nintendo omadustega“. Ettevõttel on hiljuti olnud kapitalivahetus kus Nintendo omandati 10% tegevusest väljas DeNA, samas kui mobiilseadmete tootjad 1,24% videomängude ettevõte.

SEE Nintendo ja DeNA Samuti töötavad nad koos uue liikmeteenusega, mis asendab nĂĽĂĽdseks kadunud Nintendo klubi, mille ettevõte selle aasta alguses valmis sai. Selle uue teenuse eesmärk on integreerida kaks praegust videomängude frantsiisi (Nintendo 3DS ja Wii U) Kui palju tablett, nutitelefon, PC ja selle uus platvorm pealkirjaga “NX“Selle toimimise kohta pole täpsemaid ĂĽksikasju, kuid on teada, et see on saadaval hiljem sel aastal.

Ka Iwata kinnitas seda Nintendo see ei piirdu oma klassikalise platvormiga ja pĂĽĂĽab välja töötada uusi kogemusi, mis sobivad paremini olemasolevatele seadmetele: “Et tagada mängijate sellelt liidult eeldatava kogemuse kvaliteet, luuakse Wii U või Nintendo 3DS-i jaoks kohandatud toodete asemel ainult uued seadmete jaoks optimeeritud pealkirjad. Me esitame endale väljakutse uuesti määratleda, mida Nintendo platvorm tähendab“Täielik.

Nostalgiline ja entusiastlik Nintendo nad ei pea kaua ootama, et kontrollida, mida ettevõte valmistab. Kui tähtaja kohta kĂĽsiti, märkis tegevjuht, et “eesmärk on saavutada see eesmärk võimalikult kiiresti”. Seejärel lõpetab ta julgustava ennustusega: Loodame, et selle aasta lõpus on midagi teenida.“.

Allikas: appyGamer