Kohtunik ĂĽtleb, et Samsung rikkus tahtmatult Apple Patenti

Kohtunik Lucy Koh, kes juhib Apple’i ja Samsungi vahelist suuremat kohtuasja, otsustas tagasi võtta žürii otsuse, mille kohaselt Samsung rikkus tahtlikult Apple’i patente.

Järelarutelu puudutas seitset disaini- ja kasuliku patenti, milles žürii leidis, et viit neist on tahtlikult rikutud. Samsungi advokaatide meeskond ei nõustunud kunagi žürii seisukohaga ja palus kohtunikul otsus üle vaadata, mis lõpuks juhtus ja oli Lõuna-Korea jaoks positiivne.

Tahtliku rikkumise kinnitamiseks on oluline, et Apple suudaks objektiivselt tõestada Samsungi tahtlikku kasutamist. Idamaine ettevõte väidab nagu tavaliselt, et õunabrändi patendid on kehtetud, loogiliselt võttes ei saa seda tahtlikult kuritegude eest hukka mõista.

Lühidalt öeldes on Samsungil mõistlik argument arvata, et see on seadusega kooskõlas, kui see pole nii. Need kaks kaubamärki ei ole veel arutelusid kommenteerinud, kuid tõenäoliselt hoiatab Apple kohtut, et võttis kõigepealt ühendust Samsungiga, et lõpetada ettevõtte intellektuaalse omandi rikkumine.

FOSS Patentsi viidatud Lucy Kohi otsusel on märkimisväärne mõju juhtumile, mis pole kaugeltki lõppenud, kuigi otsus Samsungi miljardi dollari suuruse trahvi kohta on tehtud ja see kehtib. Kuid kui kohtunik nõustub žürii arvamusega tahtliku patendi rikkumise kohta, võib trahv olla kuni kolm miljardit dollarit.

Samal ajal saab Samsung nüüd sekkuda ja paluda trahvide leevendamist, kuna on vahe, kas kuritegu sooritatakse teadlikult või teadvustamata.

Muudel järeltöötlustel lükkas kohtunik Samsungi uue läbivaatamise taotluse tagasi ja lükkas tagasi kaks Lõuna-Korea kaubamärkide nõutavat patendirikkumise taotlust.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi