Facebook selle nädala börsil?

Kohustuslik tähtaeg algab 30. märtsil

Facebook hakkas avalike lehtede omanikke (ettevõtted, organisatsioonid, kaubamärgid, artistid jne) hoiatama, et 30. märtsil muutus uue teenuse kujunduse vastuvõtmine, mida tuntakse portugalikeelses versioonis Timeline – või Chronology. .

Seda teavet jagavad suhtlusvõrgustikud, kes saadavad kutse lehte haldavatele kasutajatele uusi esitlusi proovima ja pakuvad selle funktsioonidele “giidiga ekskursiooni”. Praegu saab muudatused tĂĽhistada.

Nüüd Pagesile laiendatud võimalused on eraprofiilidele olnud kättesaadavad nende profiilides alates detsembrist ja paljud on uue kujunduse kasutusele võtnud. Sellele ei ole aga ametlikult teatatud ajavahemikku, mille jooksul muudatused muutuvad kohustuslikuks.

KUIVAD pildid

Sel ajal avaldas TeK artikli, mis näitas lugejatele, mida nad saaksid loota, kui nad otsustaksid ajajoone piletilt “välja langeda”. Seekord otsustasime “alluda” ärilehe kavandatavale ĂĽmberkujundamisprotsessile, jagades TeK-i kronoloogia aspekte.

KUIVAD pildid

Võtsime vastu ka Facebooki abipakkumise ja tegime teenuse pakutud viieetapilise giidiga ekskursiooni.

Esimeses etapis kutsutakse meid üles laadima foto lehe „kaunistamiseks“ ja soovi korral oma profiilifoto muutmiseks, siis antakse meile perspektiiv selle kohta, kuidas lehte lugejatele esitatakse ja kuidas saame muuta väljaandes profiilil kuvamise järjekorda.

Allpool on toodud selgitus, kuidas sündmuste korraldamine kronoloogias üle vaadata ja kuidas need silma paistma või silma paistma või isegi silmapiirilt kaduma panna.

Veelgi uudishimulikum on uus halduspaneel, mis pakub jagatud vaadet lehe fännidega suhtlemisest koos sellele juurdepääsu statistikaga.

Pildi nimi

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes