Kõigi pilves olevate failide haldamiseks kasutage rakendust File Hub

Kõigi pilves olevate failide haldamiseks kasutage rakendust File Hub

Pilvesalvestus muudab meie elu palju lihtsamaks ja välistab enamikul juhtudel vajaduse kasutada mälupulka. Pilves on mitu salvestusteenust, näiteks Dropbox, Google Drive ja Box ning igal neist on oma rakendus iPhone’ist või iPadist ja muudest mobiilseadmetest juurdepääsemiseks.

File Hub on suurepärane rakendus neile, kellel on mitu pilvesalvestusteenust, pakkudes täielikku lahendust enamiku nende pakutavate funktsioonide jaoks. Peale selle toimib see iOS-i failihaldurina, mis võimaldab seda laadida peaaegu igat tüüpi failidega.

See toiming on ĂĽsna lihtne, kuid pakub väga arenenud võimalusi. Algusest peale kuvab see kohapeal salvestatud faile. Erinevalt Androidist ei luba Apple’i seadmed nende salvestusruumi kasutada välkmäluseadmena ja sellega peame failid rakenduse sisse panema. Selleks ĂĽhendage seade lihtsalt iTunesiga ja asetage failid failisĂĽsteemi.

rakendus-fail-vihje

MenĂĽĂĽd sirvides on meil pilves failid, rakenduses “Pilvefailid”. ICloud on loendis vaikimisi lubatud ja teiste teenuste aktiveerimiseks puudutage lihtsalt nuppu “+”. File Hub toetab Dropboxi, Boxi, Google Drive’i, OneDrive’i, Baidu Cloudi, Sugar Sync’i, WebDAVi, Yandex.Diskit, Windowsi SMB-d ja isegi kõiki FTP-servereid.

Enamik teenuseid toetab failide ĂĽleslaadimist ja vaatamist ning Dropbox ja OneDrive toetavad endiselt video ja muusika voogesitust. Sellel rakendusel on failivaatur, mis toetab PDF-i ja 40 tĂĽĂĽpi faile ning eraldab tihendatud ZIP-, RAR- ja muid faile.

See võimaldab lisaks fotodele ĂĽles laadida ka iOS-i jagamismenĂĽĂĽst Camera Rollerisse, lisaks sellele, et pilvesse salvestatud pilte saab salvestada otse oma iPhone’i või iPadi galeriisse.

Tõeliselt huvitav funktsioon on võimalus üksikuid rakendusi ja kaustu parooliga kaitsta, lisades mõnedele keerukatele failidele täiendava kaitsekihi.

Liides on väga puhas ja kena ning sellel on kaks teemavalikut: ĂĽks must ja ĂĽks sinine. See jõudlus ĂĽletab ka mõnda kohalikku rakendust, eriti Google Drive’i, mida paljud iOS-i rakendused soovivad.

Seega, kui kasutate pilves mitut teenust, on meie näpunäide teile väga kasulik;).

File Hub by imoreapps

File Hub by imoreapps

Meeldib? Nii et kontrollige kindlasti:

Rakendus on iOS-i jaoks tõeline failihaldur, kus teil on juurdepääs peamistele pilvemäluteenustele ühes kohas.