Kõik Disney kangelased kutsutakse uuele lahinguvälja mängule

Mõni päev tagasi käivitatud Disney Sorcerer’s Arena on mitme väljakuga kordaminekupõhine võitlusmäng, mis julgustab mängijaid tugeva meeskonna loomiseks koguma Disney kangelastelt kaarte. Igal tegelasel on erinevaid unikaalseid võimeid, millel on erilised omadused, mida tuleb lahingute võitmiseks tasakaalustada.

Kogumiskaardid, millel on kuulsad tegelased erinevatest Disney maailmadest, nagu Mickey, Donald, Aladdin, Toy Story, The Little Mermaid, Maleficent, Peter Pan ja paljud teised tegelased, rohkem kui 100 nimega, lisatakse mängijate kogu. Igal tegelasel on meeskonnas oma roll, mis sarnaneb tavapärasele RPG-le: tank, ravitseja, tugi või kahju, mis nõuab lahingusse viivate kaartide strateegilist haldamist.

Mäng sarnaneb teiste pealkirjadega, nagu Star Wars: Galaxy of Heroes, kus lahingud on viie tähemärgiga meeskonna kohta. Ehkki saate mängida üksi, julgustab mäng teid osalema turniiridel teiste mängijate vastu peetavates online-lahingutes, et olla edetabelis loetletud, lubades siiski tulevikus uusi režiime, märke ja sisu.

Disney Nõiaareeni saate iOS-i ja Androidi versioonides tasuta alla laadida.