Kõik, mida peaksite teadma Lineage II: Revolution for…

Kuigi Aasia serverid on kõigile huvilistele avatud olnud kuid, 15. novembril avaldati Lineage II Revolution for Android ametlikult Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Netmarble stuudio tekitatud 519 miljoni dollari suurustest hüvitistest moodustasid mängud 45%, mis on tingitud maailma ühest populaarseimast ja mängitumast PC MMORPG-st, mis nüüd kohandub mobiilistandarditega, et pakkuda Androidis üht suurimat omataolist mängu.

Mäng on olnud saadaval alates 2017. aasta juunist, ehkki versioonid, mida oleme sellest ajast alates saanud mängida, on need, mis on välja antud Aasia regioonile ilma piirkondlike piiranguteta. Praegu tähistame täiesti iseseisva serveriga rahvusvahelise mängu väljaandmist ja mis kõige parem – tõlked paljudesse keeltesse, sealhulgas portugali keelde. Selle uue versiooni ainus puudus on see, et see on täiesti sõltumatu rakendus olemasolevast ja me ei saa praegu juba olemasolevaid märke importida. See leht määrab kõik praegu aktiivsed serverid ja nendega seotud keeled.

Mängu teine ​​suurem täiendus peale keele ja serverite on täiustused maksimaalne tähemärk 128 kuni 260. Lisaks tehti mõned väiksemad muudatused progressisüsteemis ja graafikas endas, muutes mõne tegelase nägu vastavalt Lääne maitsele. See tähendab, et tehke vähem naiselike omadustega meestegelasi. Ma isegi ei kommenteeri.

Nutitelefoniga ĂĽhilduv arvuti MMO

Lineage 2 Revolution ei laiene peaaegu ühelegi MMO meeskonnale konsoolide ja arvutite eest. Kasutades Unreal Engine 4, on mäng võimeline kuvama ekraanil väga suuri kolmemõõtmelisi stsenaariume ja mitmeid samaaegseid tähemärke, ilma et läheks sassi keskmistes ja kõrgema taseme Android-seadmetes. Veelgi enam, seadete menüü on piisavalt kohandatav, et kohaneda iga terminali võimalustega. Mõned mobiilse žanri pealkirjad on sama ilusad.

Kuigi me võime liikuda mis tahes tsoonis, sõltumata meie tasemest, on ühendused loodud selleks, et me saaksime igaüks läbi astuda, kohandades väljakutse taset selle progresseerumisel ja toimides isegi edasiliikumise blokkidena. Igas piirkonnas on missioonidel lähtestamiseks minimaalne tähemärk, nii et pikemas perspektiivis muutub see kogemuseks püsiv kogemus, kus peame iga päev tegema sama ülesannet, et heas tempos edasi liikuda. Võtke postikirjaniku kogemus, kes viie kuuga jõudis tasemele 93, mängides iga päev umbes 30 minutit, kui üldse.

ArengusĂĽsteem

“Välja” missioonid on vaid väike osa kõigest, mida mäng pakub. Meie kaasatud meeskonna taseme tõstmine on see, mis võtab meid kõige kauem aega, nõuab sama palju raha kui kogumisobjektide seeria, mis sunnib meid läbi viima igapäevaseid erinevat tĂĽĂĽpi minimissioone. Seal on rida väikesi missioone, mis annavad meile raha, varustust ja kogemusi alates väikeste ĂĽlemuste alistamisest kuni värviliste taimede valmistamise väikeste kongide uurimiseni jookide täiendamiseks.

Kõrgematel tasanditel avame huvitavamad tegevused, näiteks 15-minutilise rünnaku või ulatusliku linnuserünnaku. Kõige selle kõrval oli hea kiirusega edasiliikumiseks peaaegu hädavajalik olla klanniliige, et pääseda juurde meie enda linnusele ja spetsiaalsetele kongidele. See koos kaardil hajutatud spetsiaalsete ülemustega võib ruunidel põhineva potentsiaali, olendite kogumise kaarditüüpi kogumike kaudu, lemmikloomade kasvatamise ja muu saame mängule pühenduda nii kaua kui tahame, ilma Freemium barjääri löömata. Kui maksate, saate varem paremaid esemeid ja kiiremini taset. See sõltub igast ärevuse tasemest, mis seda tekitab.

Nõuanne kiirete edusammude saavutamiseks

Olgu see selge: valem on pühendada väljakutse iga päev, ilma enama lisata, ehkki protsessi kiirendamiseks on alati mõni nipp.

  • Mõelge varakult, mis soomukikomplekt saab olema. Kui asetate kõik sama tĂĽĂĽpi soomuse osad, on teil eriline boonus, nii et parem on meid tasandada.
  • Kasutage alati automaatseid liigutusi: automaatsete liikumiste ja rĂĽndesĂĽsteemide kasutamine moonutab mängu.
  • CP suurendamine: lahingupunktid on olulisem väärtus kui tase ise ning ruunide ja meeskonnataseme suurendamine suurendab seda arvu.
  • Liitu aktiivse klanniga: klann kiirendab edasiliikumist, võimaldades juurdepääsu spetsiaalsetele kongidele ja ajutistele jõupingutustele.
  • Mängi arvutis: Lineage 2 Revolution ĂĽhildub täielikult Androidi PC-emulaatoritega, näiteks NOX Player. Naudi selle kasutamist arvutis olles.
  • Koguge punaseid kalliskive: nende kalliskivide kõige kasulikum kasutamine on oskus korrata teatud missioone lisaks maksimaalsele lubatud päevale. Ăśhest neist kongidest saab hõlpsasti hankida spetsiaalsed valuplokid objekti kategooria suurendamiseks ja kui saate neid palju korrata, saate vajaliku arvu kiiremini.

Lineage Revolution 2 Androidile Uptodownis [APK] | lae alla