Kõik, mida peate disaini kohta teadma tasuta tööriista abil – DioCast # 19

Eetris on veel ĂĽks DioCasti episood, et rääkida GIMPist, Inkscape’ist, Kdenlive’ist, Kritast ja muust. ErikĂĽlaliste juures näidatakse tänases osas natuke nende igapäevaelust, kes elavad graafilises disainis ega kasuta selleks spetsiaalseid tööriistu.

Avatud programmidega töötamine on võimalus, mida iga disainer saab teha, nagu kõike muud elus. Teatud vahendite kasutamisel on eeliseid ja puudusi, kõige suuremaks raskuseks on kohanemine. Tööriistadega harjute aastaid ja otsustate need vaatamata sellele raskusele millegi muu vastu vahetada. Kui on üks asi, mida te ei tee, on väikseim erinevus nende töö lõpptulemus, mis on kõige olulisem, head kunstnikud teevad oma tööd platvormist sõltumata ja tänased professionaalsed episoodid on selle näide.

Selles osas osalesid Carlos Eduardo Fodovisk (Cadunico), Elias Silveira, Elias Nunes ja Gabriel Costa, peale minu Dionatan. Kõigil neil inimestel on aastatepikkune kogemus graafika alal, kasutades oma programmide jaoks avatud programme. Jagusid saate kuulata vaid soovi korral, seal on vaid mõned jaotised, kus näidatakse mõningaid näpunäiteid, mis võivad olla huvitavad suurema visuaalse tähelepanu saamiseks, lisaks kujundas Elias Yoda meistri GIMP-is, kuni episoodid toimusid, see on väga lahe!

Allpool näete linke jaos kommenteeritud subjektidele.

Cadunico:– http://cadunico.art.br

– http://cadunico.art.br/convertendo-im…

Elias Nunes:– Foskoksi kanal: https://goo.gl/ZWs1n5

– Tuxi remonditöökoda: https://goo.gl/Xzb6C7

– Kdenlive’i kursuse muutmine: http://ead.diolinux.com.br/ver/curso/…

– https://www.facebook.com/eliassilveir…

– https://www.flickr.com/photos/elias_i…

– Deadpool GIMP-is: https://www.youtube.com/watch?v=ERT9k…

Gabriel da Costa:– Toca do Tuxi kanal: https://www.youtube.com/user/tocadotux

– Toca do Tuxi ajaveeb: http://www.tocadotux.com.br/

Järgmise episoodini!