Kõik on seotud uue Mac miniga: vahetatav RAM, kuni 2 TB kiirem SSD ja palju muud

Kõik on seotud uue Mac miniga: vahetatav RAM, kuni 2 TB kiirem SSD ja palju muud

Täpselt 1475 päeva pärast eelviimast värskendust avaldas Apple eile lõpuks uue Mini mac.

Ilmselgelt rääkisime eilses postituses pealkirjadest, kuid nĂĽĂĽd hakkame selle lahutama, nii et kõik, mis selles uue Maci põlvkonnas on muutunud, pole kogu Apple’i koosseisus nii odav.

Kujundus

Mac mini korpus jääb samaks, kĂĽlgedel 19,7 cm ja kõrgus 3,6 cm, kuid alumiinium on nĂĽĂĽd kosmoses hallis anodeeritud ega ole enam hõbedane. See annab mootorile “professionaalsema” ilme.

Uus Mac Mini eest ĂĽlevalt

Ta võttis natuke rohkem kaalu juurde: 1,2kg-lt 1,3kg-le.

Ăśhenduvus

Uue Mac mini tagakĂĽlg on veidi erinev:

  • Kahest Thunderbolt 2 porti kolisime nelja Thunderbolt 3 (USB-C) kĂĽlge;
  • Neljast USB-A (3.0) porti kolisime kahele;
  • Jätkame Gigabit Etherneti porti, kuid seda saab reguleerida 10Gb jaoks;
  • HDMI-port jätkus, kuid on nĂĽĂĽd 2,0;
  • 3,5 mm kõrvaklappide väljund jätkus, kuid me kaotasime mikrofoni sisendi;
  • Apple kustutas ka pilud SDXC-mälukaardi jaoks.

Uue Mac mini tagakĂĽlg

Traadita ühenduse osas jääb WiFi 802.11ac (teise nimega Wi-Fi 5) ja Bluetooth läheb vahemikku 4,0–5,0. Vanas Mac Mini-s oli kaugjuhtimiseks ka IR-vastuvõtja, mida uuega enam pole.

Protsessor

Ilmselt peab hüpe nelja aasta jooksul olema suur. Meil on uued kaheksanda põlvkonna Intel Core i3, i5 või i7 Mac mini kiibid, mõlemas neli või isegi kuus südamikku.

Baasmudel on Core i3 neljatuumaline 3,6 GHz koos 6 MB jagatud L3 vahemäluga ja peal on Core i7 heksasüdamik 3,2 GHz (Turbo Boost kuni 4,6 GHz) koos 12 MB jagatud L3 vahemäluga.

Uus Mac mini salong (osad ja osad)

Toas on meil ka T2 turvakiip.

Diagramm

Siin on tavaline / eeldatav uuendus: enne kui meil oli Inteli HD 5000 või Irise integreeritud graafika valikud. NĂĽĂĽd on valik UHD Graphics 630 – Apple’i sõnul kuni 60% kiirem. Mac minil pole spetsiaalset GPU-d.

See uus põlvkond on võimeline tootma kuni kahte 4K-monitori, mis on ĂĽhendatud Thunderbolt 3 kaudu ja teist 4K-d, mis on ĂĽhendatud HDMI 2.0 kaudu, või isegi 5K-monitori, mis on ĂĽhendatud Thunderbolt 3 plus’i kaudu, ja veel ĂĽht 4K-d, mis on ĂĽhendatud HDMI 2.0 kaudu.

Ă•pilased kasutavad Mac minit

RAM

Varem oli meil 1600MHz LPDDR3 mälu 4GB või 8GB versioon ja Mac mini oli konfigureeritav kuni 16GB. Nüüd on kõigi mudelite standardvarustuses 8 GB ja neid saab konfigureerida 16 GB, 32 GB või isegi 64 GB (!) DDR4 2666 MHz mäluga.

Lisaks ĂĽtleb Apple, et tegemist on SO-DIMM-mälupulkadega – see tähendab, et kasutajad saavad ise Mac mini avada ja RAM-i uuendada.

Mac mini RAM-i saab pärast ostmist uuendada, kuid Apple soovitab tungivalt viia see sertifitseeritud asukohta või Apple Store’i, et protseduuri saaks teha.

Ladustamine

HĂĽvasti, kõvaketas! Varem oli meil võimalus 500GB või 1TB 5400RPM HDD-ga, mis on konfigureeritav 1TB või 2TB Fusion Drive’i jaoks, või ka 256GB, 512GB või isegi 1TB SSD.

NĂĽĂĽd on kõik SSD – ja muide palju kiirem (PCIe põhjal). Standardversioon on 128GB või 256GB, kuid seda saab konfigureerida 512GB, 1TB või isegi 2TB jaoks. Ilmselgelt on see välkmälu loogikaplaadile joodetud, nii et me ei saa põgeneda kõrgetest hindadest, mida Apple uuenduskuupäeva eest võtab.

Hind

Oleme näinud, et Mac mini hinnad on Brasiilias palju tõusnud, kuid välismaal on ühendus ka * palju * kallimaks muutunud: varem maksis kõige põhilisem mudel 500 USA dollarit; praegu osa 800 dollarist.

Uus Mini Mac on nähtav ülevalt

Kui konfigureerite uue Mac mini pakiruumi (3,2 GHz Core i7, 64 GB RAM, 2 TB SSD ja 10 Gigabitine Ethernet), peate kulutama – istudes – Kinda aastal 4 200 dollarit!

· • ·

Seda öeldes on meil selgem nägemus sellest, mis on uus Mac mini. Vaatamata hinnatõusule vastas uuendus ootustele (ok, see oleks võinud olla natuke väiksem, kadunud oleks …) ja nĂĽĂĽd on masina juurdunud sagedasemate värskenduste saamine.