Kõik on võimalik: Jelly Bean töötab esimesel Androidi nutitelefonil

Kõik on võimalik: Jelly Bean töötab esimesel Androidi nutitelefonil

Kas mäletate T-Mobile G1? Tuntud ka kui HTC Dream, see on esimene nutitelefon, mis käitab Androidi opsĂĽsteemi. Pärast uue Android 4.1 versiooni väljaandmist on palju räägitud Androidi killustatusest ja vastavatest värskendustest, eks? Fakt, et meil on video, mis näitab, et Androidi universumis on kõik võimalik, kui olete juurkasutaja, allpool näete videot, kus esimeses Androidi seadmes töötab Android 4.1 Jelly Bean. Tundub, et seda on raske uskuda … aga see pole nii!

Link Jelly Beani käivitamiseks esimese Androidi nutitelefoni video juurde

Muidugi on seadmetel videol öeldud piirangud, mitte kiire, ebastabiilne, kuid muidugi võimalik. HTC Dream töötab CyanogenMod 10 ROM-il ja sellel on järgmised tehnilised andmed:

Töö:

  • Puuteekraan
  • WiFi
  • Rakendus
  • CM ressursid
  • Google Now (osaline)

Ei tööta:

Tegelikult, kui arvestada sellega, et meil on videol meil võimalus näha vanimaid saateid koos noorima täieliku paradoksiga, siis siiski originaalseadmete tootjatele hoiatus: töötage, arendage võimalusi! Muidugi peame arvestama Androidi OSi stabiilsusega mobiilsetes seadmetes, kuid see annab võidutunde tootjate ees nagu HTC, kes needvad minu HTC Desire HD igaveseks piparkookidele, oh, see annab!

See on eriline tänu CyanogenModi, Shelnutti ja XDA arendajate inimestele.

Allikas: Phandroid

(tagToTranslate) HTC Dream (t) T-Mobile G1 (t) Android 4.1 (t) Video Jelly Bean (t) (t) CyanogenMOD 10