contador gratis Skip to content

KÔik on vÔimalik: Jelly Bean töötab esimesel Androidi nutitelefonil

KÔik on vÔimalik: Jelly Bean töötab esimesel Androidi nutitelefonil

Kas mĂ€letate T-Mobile G1? Tuntud ka kui HTC Dream, see on esimene nutitelefon, mis kĂ€itab Androidi opsĂŒsteemi. PĂ€rast uue Android 4.1 versiooni vĂ€ljaandmist on palju rÀÀgitud Androidi killustatusest ja vastavatest vĂ€rskendustest, eks? Fakt, et meil on video, mis nĂ€itab, et Androidi universumis on kĂ”ik vĂ”imalik, kui olete juurkasutaja, allpool nĂ€ete videot, kus esimeses Androidi seadmes töötab Android 4.1 Jelly Bean. Tundub, et seda on raske uskuda … aga see pole nii!

Link Jelly Beani kÀivitamiseks esimese Androidi nutitelefoni video juurde

Muidugi on seadmetel videol öeldud piirangud, mitte kiire, ebastabiilne, kuid muidugi vÔimalik. HTC Dream töötab CyanogenMod 10 ROM-il ja sellel on jÀrgmised tehnilised andmed:

Töö:

  • Puuteekraan
  • WiFi
  • Rakendus
  • CM ressursid
  • Google Now (osaline)

Ei tööta:

Tegelikult, kui arvestada sellega, et meil on videol meil vÔimalus nÀha vanimaid saateid koos noorima tÀieliku paradoksiga, siis siiski originaalseadmete tootjatele hoiatus: töötage, arendage vÔimalusi! Muidugi peame arvestama Androidi OSi stabiilsusega mobiilsetes seadmetes, kuid see annab vÔidutunde tootjate ees nagu HTC, kes needvad minu HTC Desire HD igaveseks piparkookidele, oh, see annab!

See on eriline tÀnu CyanogenModi, Shelnutti ja XDA arendajate inimestele.

Allikas: Phandroid

(tagToTranslate) HTC Dream (t) T-Mobile G1 (t) Android 4.1 (t) Video Jelly Bean (t) (t) CyanogenMOD 10