Kõik WhatsAppis sõnumite tühistamise võimaluse kohta

WhatsApp on mõnda aega testinud funktsiooni, mis tekitab kindlasti vaidlusi, kui see kõigile avaldatakse: võimalus sõnum pärast selle saatmist tühistada. See funktsioon on jõudnud iOS-i rakenduse beetaversioonini ja nüüd on selle uue funktsiooni kohta üksikasju.

Test

Kaks uut funktsiooni testitakse alates 2016. aasta detsembrist rakenduses WhatsApp iOS-ile. Esimene on võimalus juba saadetud sõnumeid muuta, see tähendab, et saadate midagi teisele kontaktile ja saate teksti hiljem parandada.

Uus edastatav asi on aga sõnumi tagasitõmbamine, mis võimaldab kasutajatel juba saadetud sõnumeid tühistada. Allpool saate eelvaadata iOS-is töötavaid funktsioone.

Kui kaua peate sõnumi tühistama?

Uudised sel teemal jõudsid kanalite kaudu WABetaInfo, mis on tuntud rakenduskoodi lagundamise ja tulevikus kavandatud funktsioonide andmete leidmise poolest. Ilmselt soovis WhatsAppi arendustiim piirata aega, mis kulus rakenduse kasutajatel sõnumite parandamiseks ja tühistamiseks.

Testimise alguses pakkus WhatsApp kasutajatele vestlustest sõnumite kustutamiseks kuni 29 minutit. Kuid vastavalt säutsuma allpool on see ajavahemik ainult 2 minutit:

Teisisõnu, kui olete kuum pea ja saadate sõbrale sõnumeid, on kahetsuse aeg ainult kaks minutit, mis on ausalt öeldes peaaegu mõttetu. Seda tehes parandasid arendajad kasutaja ja platvormi suhet siiski veidi. See tähendab, et jääte endiselt vanasse sĂĽsteemi lõksu, kuid vale ideega, et teil on “vabadus tulla ja minna”.

Varem mainisin selles artiklis, et testitakse kahte funktsiooni: sõnumite redigeerimine ja kustutamine. Piirates sõnumite kustutamise aega, võib WhatsApp need kaks funktsiooni ühendada, kuna 30 minutit hiljem saadetud sõnumi redigeerimine kustutab selle praktiliselt.

Lõppkokkuvõttes keskendub see valik sõnumi muutmisele, mitte selle kustutamisele.

Selle funktsiooni kohta pole WhatsAppile veel hinnanguid antud, kuid kui testtsĂĽkkel, mis pakub funktsiooni “saadetud sõnumite tĂĽhistamiseks”, on sama mis videokõned … võime istudes oodata.

Mida arvate sellest funktsioonist? Kas tähtaja panemisel on mõtet?


Selle artikli eesmärk on koondada kogu teave WhatsAppi sõnumi kustutamise funktsiooni arendamise kohta ühte kohta. Sellisena muutub selle väljaande ajakohastamine ja avaldamine aja jooksul vajalikuks.