contador gratis Skip to content

kõike, mida me teame järgmise Samsungi voldi kohta

kõike, mida me teame järgmise Samsungi voldi kohta

Kuulujuttude kohaselt hakatakse Samsungi järgmist kokkupandavat nutitelefoni müüma 11. veebruaril. Vaadake kõike, mida teate Galaxy Bloomist (Galaxy Z Flip)

tõenäoliselt on juba teada teine kokkuklapitavad telefonid on Samsung kavatsevad käivitada. Eelmise aasta oktoobris kasutas ettevõte arendajatele igal aastal korraldatavat konverentsi ära ja näitas osa sellest, mida peaks Galaxy Z klapp või Galaktika õitseng: teie teine ​​klapptelefon, seekord vorminguga vertikaalne.

Eeldatakse, et Samsung käivitab 2007. Aastal vertikaalsed voldid Motorola tutvustada uut RAZR, vana RAZR V3 tõlgendamine versiooniga paindlik ekraan. Viimase paari kuu jooksul on võidetud kuulujutud "Samsung RAZR" kohta ja spekuleeritakse nüüd, et koos Korea uue voldiga vabastatakse Galaxy S11 (või Galaxy S20), järgmine 11. veebruar.

Mis on seni teada Samsungi uuest klapist

Galaxy volditud käivituspiltGalaxy klapp: Samsungi esimene klapp tuleb pärast ekraaniprobleemide ilmumist tagasi tõmmata

seda Volditud galaktika on esimene kokkupandav nutitelefon, mis on turul väga asjakohane ja mida Samsung vajab vaprust käivitada midagi, mis on praktiliselt indito. See on ka vajalik püsivus ettevõttest, arvestades, et juba esimestel vabastamispäevadel on nutitelefonil kriitiline viga ja ta peab koguma oma testüksuse, et olla vabastati mõni kuu hiljem uuesti.

Sinus teine Paindliku ekraaniga nutitelefon, eeldatakse, et Samsung on vigadest ja konkurentsist õppinud. Modellile meeldib Huawei Mate X ja tema ise RAZR, millel on vastupidavamad tunduvad hinged ja ekraanid, peaksid mõnda neist inspireerima lahendus mida näha järgmisel Korea foldil. Lisaks loodetakse Galaktika õitseng (või Galaxy Z klapp) palju odavam kui Fold, mille USAs käivitas ülikalleid tooted 1980 dollarit (8 179 dollarit).

Motorola RAZR reklaamipiltMotorola RAZR on esimene klappkujundusega voldik, millel on konstruktsioon, mis lubab suuremat vastupidavust

Esimene asi, mis uue mudeli kohta teada on, on tema pole korras otse Galaxy Foldi. Kuigi sellel on ka kokkupandav ekraan vertikaalne disain kaugus algsest ettepanekust Voldi: mobiiltelefon, mis sisaldab ka tahvelarvutit. Nagu ka RAZR, peaks Galaxy Bloom / Galaxy Z Flip tõusma nostalgialaine Pöörake mobiiltelefoni ja tõmmake neid, kes midagi enamat otsivad kaasaskantav täissuuruses nutitelefon, mis suletuna muutub palju väiksemaks.

Teine erinevus Foldiga võrreldes on sihtgrupp. Samal ajal kui Galaxy Fold käivitati kui luksusseade jaoks varajased kasutuselevõtjad (inimesed, kes ostavad tehnoloogiat peaaegu eksperimentaalsetes tingimustes), Galaxy Bloom või Z Flip muutuvad terviklikumaks. Nagu me ütlesime, pani see meid seda ootama odavam, isegi kui see pole juurdepääsetav ja sellel on kujundus tugevam, ilma hingedeta, mis võimaldavad tolmu siseneda, ja katkise ekraanita midagi on valesti kasutaja poolt.

Samsung Galaxy Bloom või Galaxy Z Flip välimusSamsung on näidanud projektsioone, kuidas saada teie järgmiseks kokkupandavaks nutitelefoniks

Ekraanidest rääkides ei näita meediumid kumba suurus mis tuleb kokku voltida. RAZR-i alusena võttes on võimalik, et sellel on ka ekraan 6.2 proportsioon 21: 9, mis teeb sellest rohkem pikk ja kitsas sellises suuruses tavalisest nutitelefonist. Millal suletud, võimaldab Motorola kokkuklapitavad kasutajad suhelda väike väline ekraan mida peame nägema ka Samsungi mudelis.

Kokku kolm kaamerat ja 8K videosalvestus

Mõni päev tagasi lekkis veebist pilt Galaxy Bloomist (või Galaxy Flip Z)

Mõni kuu tagasi nägime Galaxy Z Flipist või Galaxy Bloomist üsna veenvalt välja nägevat prototüüpi. Selle põhjal, mida võib pildist (ülalt) mõista, on seadmel see olemas kaks kaamerat kaugemal kui põhilääts ja lainurkobjektiiv ning a sisekaamera (ees) ekraanile manustatud. Ehkki prototüüp näib olevat väga kaugele arenenud, loodetakse lõppmudel saada kolmas väline kaamera, nagu juhtus telefoni teel S10.

Mõlemad Exynos 990 ja Snapdragon 865, uus tipptasemel protsessor alates Samsung ja Qualcomm, toetab suure hulga megapikslite ja 8K videosalvestusega kaameraid. Sellega on väga tõenäoline, et näeme seda võimet ka järgmises mudelis, millel on sama toetus 5G võrkTänan kiibi eest.

Selle protsessori olemasolu on huvitav erinevus ka seetõttu, et kuigi see on väga kõrgtehnoloogiline toode, on see protsessor Motorola RAZR kandma keskmist ja suhteliselt vana protsessorit (Qualcomm Snapdragon 710), mis võib takistada paljudel inimestel maksmast 1500 dollarit (R 6,216 dollarit), mida tootja kavatseb küsida, millal seade käi poes.

Formaat ja võimalikud tehnilised piirangud

Võimalik, et mudelil pole sama "lõua" kui Motorola RAZR-il

Kuigi näib olevat selge, et ristkülik on volditud ruuduks, on see nii mitte reeglid klappide kujundusega telefonidele. Mõlemad prototüüp ülaltoodud Samsungi konverentsil esitatud vaade ei olnud "lõua", kuid RAZR tegi seda ja see oli seal rohkemate jaoks tehnika staatiline või nostalgiline: Motorola vajab sisenemiseks seda ruumi seadme antenn, Sest see peab olema õhuke ka siis, kui see on suletud.

See näitab, et võib-olla disain Galaktika õitseng (või Z klapp, pidage meeles) on endiselt mõned piirangud: tõenäoliselt Samsung kordab tugevad hinged RAZR ja ka parem sulgeda avatud ekraani külg, nii et tolm ei saaks ekraanile siseneda ja hävitage seadeKuid kujundus pole täiesti võimalik muretu. Seda tüüpi tehnoloogia on väga uus, me isegi ei tea kõik probleemid, mis tal võivad olla.

Prototüüppiltidel on ikka väga õhukesed servad

Kujutame aga ette seda Samsungi leida lahendus kõigi ülalnimetatud raskuste puhul: jääb üle vaadata, kas nutitelefonid on sama kitsad kui RAZR. Traditsioonilistes mobiiltelefonides on Motorola juba panustanud Motorola One Vision, millel on ka pikem ekraan (21: 9) ja mis ei huvita. Kui te seda saavutust ei korda, saab Samsung seda teha Galaktika õitseng ka ruudukujulisem, mis muudab ekraani teistes seadmetes samasuguseks (18: 9), kuid muudab ekraani klappima väga lai kui suletud.

Sõltumata sellest, mida tootja valib, on neid mitu kasum alates volditud klapp kujundus: lisaks volditud väiksemaks muutmisele ilmuvad ekraanile ka voltimisjäljed (olgem ausad ei saa vältida) on palju väiksem, kuna osa ekraanist kannatab pinge all ka voldid on väiksemad. Lisaks võimaluse korral kasutada tagumine kaamera kui seade on suletud (RAZR teeb seda), saavad kasutajad seda omada nartsissistlik koos maksimaalne kvaliteet võib olla.

Käivitamise kuupäev, hind ja lõplikud spekulatsioonid

Galaxy Bloom või Galaxy Z Flip Kokkupandav loodetakse turule tuua 11. veebruaril koos perekonnaga S11 või S20

Jõudsime kohale viimane punkt meie loendist, mis on juba teada Galaktika õitseng või Galaxy Z klapp. Sellega seoses tulevad meelde mõned olulised kahtlused: kui see käivitatakse, kui palju see maksab ja mis juhtub erinevus peale kokkuklapitava ekraani (kui see pole teile piisav).

See esimene võlg lihtsam vastata: oodata järgmisena kokku volditud Samsung avalikustas uus liin S (mida võib nimetada S11 või S20), Internetis 11. veebruar. Hiljuti teatas Korea, et nad kavatsevad käivitada Galaxy Foldi Brasiilias homme (16). Ehkki meil pole isegi julgust spekuleerida selle hinna üle, mis Foldil siin saab, näitab see, et jah, on võimalik, et ka Galaxy Bloom (või Z Flip) saada Brasiiliasse mõne kuu pärast.

Nagu hind, teave saidilt kodumaa Samsung näitab, et voldid võivad olla väärtuslikud "ainult" 850 dollarit (R $ 3533). Omataoliste nutitelefonide jaoks tundub see arv siiski liiga madal, eriti kui me nii arvame RAZR maksab poodi ja Samsungi jõudes 1500 dollarit ei peaks säästma seadmes nii ressursside mahu kui ka selle lõpptulemuse kvaliteedi osas.

Lõpuks jääb veel fakte alles küsimus kui vastus järgmise galaktika kohta koos paindlik ekraan. Võimalik, et 11. üritusel esitleb Samsung seadet, ilma palju üksikasju esitamata, ametlikku turuletoomist Rakkude maailmakongress, mis juhtus nende päevade vahel Hispaanias Barcelonas 24 ja 28. veebruaril.

Kuni selle ajani jätkame ilma suurema kindluseta, kumba lõbusadja lahendus, annab tootja kokkuklapitavad ekraanid. Ikka selleks, et leida mudeli muid aspekte, näiteks autonoomia (soovi korral) kaks akut ühendatud?), kas kõrvaklappide pesa, värv, saadavus ja etendus.

Via: CNET