contadores estadisticas Saltar al contenido

Kõike saab kokku voltida! Lenovo näitab maailma esimese kokkupandava personaalarvuti prototüüpi

Jälgides 2019. aasta turusuundumusi, ei soovinud Lenovo maha jääda ja esitas turul esimese prototüübi kokkupandava personaalarvuti.

A Lenovo esitleti konvendi ajal Kiirendada, mis toimub 13. ? 15. Flrida, mis on teie esimese kokkupandava arvuti esimene prototüüp. Endiselt nimeta arvatakse, et uus prototüüp liitub perega ThinkPad X1.

Fotol on uue Lenovo PC prototüüp, kokkupandav arvutiLenovo volditud personaalarvuti prototüüp, kus see saab püsti seista ilma igasuguse toeta

Kokkupandavad arvutid lubavad jõudlust ja liikuvust

Olles lihtsalt prototüüp ja põhimõtteliselt puudulik, see on Lenovo teatab, et aastaks 2020 on meil rohkem uudiseid uute personaalarvutite kohta, mida saab kokku panna, ja rõhutas, et midagi sellist pole turg kunagi varem näinud, uusi arvuteid, millel on mobiilsus, mida on väga lihtne kõikjale kaasas kanda.

"Mitte mobiiltelefon, mitte tahvelarvuti, vaid uus arvuti, millel on uuenduslikud funktsioonid ja kokkupandav ekraan."

Lenovo, kiirenduse ajal

Uue kohta pole endiselt palju teavet Kokkupandav arvutisee võib olla see Lenovo avaldage oma spetsifikatsioonid CES 2020, üritus, mis pakub platvormi kõige kuulsamatele ettevõtetele turul, et tutvustada oma tehnoloogiat ja tulevikuplaane. Ettevõtte paljastatud on see, et arvutil on 13,3-tolline ekraan OLED 2K tehti koostöös LG-ga. Samuti teatas ettevõte, et arvuti töötab Inteli protsessorites ja see tuleb Windowsiga, mis on süsteemi juba installitud.

Nagu Volditud galaktika, prototüüp Lenovo saab kokku voltida ja avada tehnoloogia abil, mis kasutab magnetilisi klahve, et voltimise "võlu" toimuks sujuvalt ja täpselt nagu nutitelefonil Samsung.

Fotol on Lenovo prototüüp teise arvuti lähedal, silmapaistev nende lähedal asuva klassigaLenovo uus prototüüp paistab teatud klassidest silma teiste arvutite lähedal

kuulus prototüübina uuelt kokkuklapitavalt personaalarvutilt Lenovo võivad kõrvuti asetsedes teistest arvutitest eristuda. Prototüüp lubab iga päev mugavust koos kaasaskantavate ja võimsate tööriistadega neile, kes soovivad tööd kanda kuhu iganes.

Sellele vaatamata, et ühtegi väljalaskekuupäeva pole teada antud, on PC kokku pandud Lenovo peaks ilmuma 2020. aastal ja tõenäoliselt on meil selle kohta rohkem uudiseid Internetis CES 2020, mis toimus selle aasta esimeses kvartalis. Kas kokkuklapitavad seadmed on tõesti tehnoloogia tulevik? Kommenteerige oma arvamust sellel teemal allpool olevatel väljadel.

Vaata esitluse videot: