Kokkupandav, kuid parandamatu: uus Motorola Razr võib purunemisel olla kasutu

Hiljuti jõudis Põhja-Ameerika turule Motorola klassikalise Razri retrofuturistlik ja kokkupandav versioon, mida SAPO TEK on juba CES-is proovinud.

Pärast Foldboti sündmuse “ebaõnnestumist”, enam kui 27 000 korra voltimist ja voltimist läbis Razr veel ühe testiseansi, seekord iFixiti ekspertide käes.

Nagu tavaliselt, kasutas iFixit Creative Electroni abi, et mõista, mis saladus peitub nutitelefonis, enne kui “lahti pakkima” hakkate.

Varustus on valmis, eksperdid alustasid Razri tagakaane eemaldamisega.

Seda protsessi iseloomustab palju liimi ja tundlikke komponente, näiteks sõrmejäljeandurite kaablid, mis võivad DIY-entusiastide tähelepanu kõige vähem ettevaatlikud vältida.

Pärast tagakaane eemaldamist saab tehnik üksikasjalikult jälgida kahe nutitelefoni aku konfiguratsiooni.

Pärast mõne kruvi eemaldamist eemaldati esimene aku edukalt, võimaldades juurdepääsu emaplaadile.

“Peavalud” tulid isegi kokkupandava OLED-ekraani eemaldamisel, mis nõudis mitmeid ettevaatlikke manöövreid.

Isegi siis ja tehnika üllatuseks istub teine ​​aku ekraani tagaküljel, mis võib selle ohtu seada ja ohustada.

IFixiti eest võitis Motorola Razr “auhinna” kõige keerulisema lahtivõetava nutitelefoni kategoorias.

Ehkki selle nutitelefoni sise- ja välistehnika tase on muljetavaldav, on tõsi see, et varustus ei ole remondi osas “üllatav”.

Tegelikult loodavad platvormi insenerid, et kuna üha rohkem nutitelefone saab kokku panna, suudavad tootjad leida viise, kuidas neid mitte ainult vastupidavamaks muuta, vaid ka paremini parandada.

Razr paistab negatiivide poolest silma liimi rohkuse tõttu, aku eemaldamine tähendab peaaegu täielikku nutitelefoni ja pisikeste “lõksude” täis seadmete demonteerimist, mille keerukas ehitus muudab teatud komponentidele juurdepääsu keeruliseks.

Kogu kogemus kajastub iFixiti täiustusskaala lõpptulemuses 1 kümnest.

IFixiti paranemise skoor

krediit: iFixit

“Data-title =” iFixiti parandatavuse skoor – klappige, kuid seda ei saa parandada: uue Motorola Razri võib purunemisel raisku lasta – SAPO Tech “> IFixiti paranemise skoor krediit: iFixit