Kokkupandav mehhanism purustatakse pärast 27 tuhande korra kokkuklapimist

Kokkupandav mehhanism purustatakse pärast 27 tuhande korra kokkuklapimist

Moto Razr - pärast probleemi tuvastanud mehhanismi 27-kordset voldimist (allikas: CNet)Moto Razr – pärast probleemi tuvastanud mehhanismi 27-kordset voldimist (allikas: CNet)

Veel kord CNet ja käivitage kokkupandavate nutitelefonide testimise eest vastutav automaatne masin.

Pärast Samsung Galaxy Foldi testimist, mis pärast enam kui 120 tuhande korra avamist ja sulgemist ebaõnnestus, oli see Motorola kokkupandav nutitelefon Motorola Razr.

Testimine toimub samal viisil, testimise eest vastutav masin avab ja sulgeb nutitelefoni automaatselt, ilma inimeste sekkumiseta, et esitada mitut tĂĽĂĽpi probleeme.

Testimise ajal on paus, et kontrollida, kas nutitelefoni kasutamine on ebaõnnestunud. CNet-meeskonna poolt peaaegu neli tundi kestnud robotite abil tehtud testide tulemuseks oli Moto Razri liigendi purunemine pärast 27 tuhat avamis- ja sulgemistoimingut, mis näitas, et see ei olnud isegi lähedal Galaxy Foldi parandatud versiooni vastupidavusele, mis hoidke testi enam kui 119 tuhat korda.

On selge, et see test ise pole täiuslik. Sest paindetoiming teeb seda mehaaniliselt samal viisil, kontrollitud keskkonnas. See on veelgi murettekitav, kuna reaalsetes tingimustes kogevad hinged ja välimus mitmesuguseid toiminguid ning näiteks tolmu olemasolu võib halvendada ja veelgi vähendada Motorola avamise ja sulgemise korda, kuni ilmnevad mitut tüüpi probleemid.

Motorola Razril ei olnud kokkupandava mehhanismiga probleeme ega rohkem kui neli tundi ehk 27 000 korda. Ekraaniga pole probleeme, kuid hinged purunevad nii, et nutitelefoni ei suletaks, halvades sellega testi. Seadet lähemalt uurides näete, et mehhanismi osa pole nutitelefoni struktuuris enam õigesti joondatud.

Galaxy Foldi täiustatud versiooni testimine nõuab 14 tundi testimist. Enne kui pool ekraanist muutub mustaks, saab nutitelefoni 119 380 korda kokku voltida, kuna seda ei saa kasutada.

Samsung kommenteeris omal ajal, et Galaxy Fold lükkab tagasi kuni 200 000 avamis- ja sulgemisaktsiat, osutades, et see võrdub 5-aastase tavapärase kasutamisega. Kui me seda arvesse võtame, on Galaxy Foldi kasutusiga peaaegu 3 aastat. Kui arvutame Moto Razri jaoks sama väärtuse, on Motorola voldi eluiga alla 7 kuu.

Kuid see on ainult puhas ja kĂĽlm matemaatika, pole mingit garantiid, et Samsungi kasutatud viiteid saab kasutada seadmetele, mis pole tema tehtud. Nii et Motorolal peab olema oma number.

Soovitame lugeda: