Kokkupandavad Samsungi nutitelefonid jõuavad rohkematesse Euroopa riikidesse. Portugal ei ole endiselt nimekirjas

Pärast mõningaid viivitusi tuli Samsung Galaxy Fold Lõuna-Koreas müügile 6. septembril ja kaks nädalat hiljem, 18. septembril, jõudis see kahanevasse Euroopa, Singapuri ja USA riikide nimekirja. Sel kuul laieneb turundus Euroopa turule, kus on veel seitse riiki, kes debüteerivad brändi esimese kokkupandava ekraaniga nutitelefoni.

Taani, Hispaania, Soome, Poola, Norra, Rootsi ja Ĺ veits ĂĽhinevad nĂĽĂĽd esimeste Euroopa turgude seas Prantsusmaa, Saksamaa ja Ăśhendkuningriigiga, mille nimekirja Portugal ei ole veel ilmunud, ja eeldatavasti saab see uus mudel alles kolmandas turustusfaasis .

Lisaks “tavalisele” versioonile müüb Samsung ka 5G versiooni, mis kasutab ära uue põlvkonna võrke, mida paljudes piirkondades pole veel käivitatud. Baasversioon maksab 2000 eurot ja 5G mudelid maksavad 2100 eurot.

Galaxy Fold paistab silma oma mitmekülgsuse poolest, võimaldades esiekraani kaudu juurdepääsu rakendustele ja funktsioonidele ka siis, kui seade on suletud, kuid 7,3-tolline Infinity Flex ekraan lubab kasutajatel ka korraga mitut ülesannet täita. tõhusam, kui nutitelefon on avatud.

Rakendus Continuity võimaldab kiiret üleminekut esiekraanilt siseruumidesse ja võimalike funktsioonide hulka kuulub võime videoid salvestada suletud telefoniga ja avades seda vaadata otse suuremalt ekraanilt.

Vaatamata seadmete suurimale uuendusele oli kokkuklapitav ekraan nõrk koht, kusjuures negatiivsed hinnangud olid esimestel katsetel, mis eelnesid algselt kaubandusliku turule toomise kuupäevale, tänavu juunis pärast veebruari turule toomist.

Samsung tegi “mea culpa” ja eeldas, et turule toomine toimus liiga kiiresti, kuid hoolitses selle eest, et kõik oleks hoolitsetud ja et ta oleks kasutanud lisatugevdusi, et nutitelefoni paremini kaitsta väliste osakeste eest, ilma et see painutamise kogemust kahjustaks, ning hinge tugevdatakse uue kaitsekattega. Ekraani suurema kaitse tagamiseks on pinna alla viidud metallkate.

Samuti on vähenenud hinge ja Galaxy Foldi korpuse vaheline ruum – see on olnud mustuse hõlpsaks saamise kriitika objekt.

Peale kahe eraldi aku, 12 GB RAM-i, 512 GB sisemälu ja 7-nanomeetrise protsessori integreerib see nutitelefon kuus kaamerat, kolm tagaküljel, ühe esiküljel ja kaks peal.