Kolm funktsiooni, mis on juba teenuses Google Translate saadaval ja võimaldavad teie päeva optimeerida

Lähenedes Google I / O 2016-le, mis on Google’i arendajate konverents, on meil lähipäevil tulemas Androidi ja otsinguhiiglase teenuseid hõlmav uudiste tulv. Selles artiklis räägin kolmest suurepärasest funktsioonist, mis lisatakse Google’i tõlkesse ja mis on veel vaatamist väärt.

1. Reaalajas tõlge kaamera abil

Google Translate’i uue versiooni abil on võimalik tõlkeid saada reaalajas, suunates oma Android-kaamera viipele, menĂĽĂĽle, toote sildile, dokumendile või teie brauseri mis tahes lehele. See funktsioon on olnud juba mõnda aega, kuid seda on optimeeritud ja see on lähemal teksti täpsele tõlkimisele.

google tõlk kaamera tõlge

Mobiiltelefoni kaamera abil saate kõike reaalajas tõlkida / © ANDROIDPIT

2. Puudutage tõlkimiseks – tõlkige mis tahes rakenduses

Kas olete kunagi ette kujutanud, et olete WhatsAppis vestluses ja ei suuda mõne sõna või kahe tõttu mõista ingliskeelset lauset? Noh, Google Translate’i versioonis 5.0 on juba võimalik tõlkida mis tahes rakenduses märgitud sõnu. Selle ressursi nimi on Puuduta tõlkimiseks.

Nüüd on võimalik tõlkida mis tahes rakenduses märgitud sõnu

Pärast funktsiooni lubamist Google’i rakenduses endas ja lubades seda igas rakenduses kasutada, vajutage lihtsalt teksti, mida soovite tõlkida, ja siis ilmub Google’i tõlke “mull”, nagu näeme alloleval pildil. Sellel klõpsates tõlgite soovitud sõnad.

androidpiti rinnahoidja google tõlkija uute rakenduste tõlkimise funktsioonid 4

WhatsAppi kasutades pääsete hõlpsasti juurde teenusele Google Translate / © ANDROIDPIT

See funktsioon ühildub Android-seadmetega, milles töötab versioon 4.2 või uuem.

3. Tõlge võrguühenduseta režiimis

Kolmas Google’i tõlkija ressurss, mida peate teadma, on rakenduse kasutamine võrguĂĽhenduseta tõlkimiseks. NĂĽĂĽd on fail vähendatud uueks sisuks 29 MB. Ja jah, see säästab ĂĽsna palju sisemist salvestusruumi.

Võrguühenduseta režiimi aktiveerimiseks minge lihtsalt menüüsse ja kolmas võimalus on „Võrguühenduseta tõlge”, nagu näete alloleval ekraanipildil.

offline Google'i tõlk

Pakette saab alla laadida kas WiFi kaudu või kasutades oma andmesidepaketti / © ANDROIDPIT

Kuidas saada Google’i tõlke uusimat versiooni

Google’i tõlke uusima versiooni hankimiseks oma Android-i laadige alla APK versioonile 5.0.0. selle lingi kaudu. Pidage meeles, et APK on nĂĽĂĽd saadaval ja krĂĽpteerimisallkiri tagab, et faili on turvaline installida ja et seda pole mingil viisil muudetud.

Google tõlkijaInstallige Google Playsse

Kas kasutate Google Translate’i palju? Mida arvate nendest uutest funktsioonidest?