Kolm kandidaati Cabovisão-Oni võistlusel

See lugu ilmub tänases väljaandes Jornal de Negócios, kus on viidatud protsessile lähedastele allikatele. PT Portugali omandanud Prantsuse kontsern sõlmis eelmisel nädalal tehingu, et müüa kaks kohalikul turul varem omandatud tegevust, et tagada Euroopa reguleerivate asutuste roheline tuli PT ostmiseks.

Viimastel nädalatel kohtub ta nende kolme huvitatud osapoolega, et pidada varade ja uuringuettepanekute ĂĽle läbirääkimisi ning valib kahe ettevõtte mĂĽĂĽgipaketi strateegia – ärisegmentidele pĂĽhendatud ONI ja siseturul asuv CabovisĂŁo.

Vodafone’i huvi Oni ja CabovisĂŁo vastu pole uus, operaator eesotsas Mário Vaziga teatas, et toimik pakub talle huvi ja ta uurib seda. Alles eelmisel nädalal ĂĽtlesin Negrociosele, et “me oleme seda faili juba mõnda aega uurinud ja see on teises etapis kui varem”.

NOS-il on huvi äri vastu vähem selge, kuigi Miguel Almeida on esitanud juhuslikke märkusi, mis viitavad sellele, et NOS “jälgib kogu turu arengut alati”.

Kuid selle avalduse esitades teatas NOSi tegevjuht ka, et tal ei saa selles kĂĽsimuses konkreetsemat seisukohta olla, kuna ta ei tea veel selliseid ĂĽksikasju nagu hind, mille eest Altice oleks huvitatud mĂĽĂĽmast “. peaks teadma.