Kolm taotlust CPF-iga mobiiltelefoniga konsulteerimiseks

Maksumaksjad saavad mobiiltelefoni kaudu regulaarselt konsulteerida tasuta ĂĽksikute maksumaksjate registreerimisega (CPF). Androidile ja iPhone’ile (iOS) saadaval on kolm rakendust, mis ĂĽhendavad finantseerimisasutuste krediidikaitse agentuure: SerasaConsumidor, Guia Bolso e Individual, IRS-ist. Need tööriistad on kasulikud, kuna dokumentide ebakorrapärane staatus muudab näiteks laenude väljastamise ja rahastamise või riigiametite ĂĽlevõtmise keeruliseks.

Kasutajatele sisu pakkumiseks konsulteeritakse krediidikaitse keskteenistuse (SCPC) ja Serasa andmetega. Allpool leiate kolm rakendust, mis on tasuta alla laaditavad vastavalt Apple’i ja Google’i operatsioonisĂĽsteemide ametlikest poodidest, App Store ja Google Play. Nendega on võimalik nutitelefonis kiiresti konsultatsiooni läbi viia.

Kuidas saada maksudeklaratsiooni Internetist

Ăśks neljast tasuta konsultatsioonirakendus, kui CPF on SPC-s ja Serasas puhas – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kui CPF on SPC-s ja Serasas puhas, on tasuta konsultatsioonirakendus – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Rakendus SerasaConsumidor näitab, kas kasutajal on tasumata võlad pankade ja finantsasutuste ees või tavaolukordades. CPF-iga konsulteerimiseks on vaja rakenduse enda kaudu teha lühike registreerimine Serasa Consumidoris. Huvitatud isikud peavad esitama oma täisnime, sotsiaalkindlustuse numbri, sünniaja, telefoni ja looma parooli. Pärast sisselogimist kuvatakse avalehel link Serasa veebisaidile, mis vastutab CPF-i olukorra teatamise eest.

Rakenduses on teil juurdepääs ka Serasa Score’ile, punktisĂĽsteemile, mis näitab panka, kas kasutaja on hea maksja või pakub makseviivituse riski, see tähendab võlga. Punkti kasutatakse näiteks laenutaotluse korral ja see on omamoodi maine, mida saab parandada, kui inimene lahendab pooleliolevad probleemid.

Kaks neljast SerasaConsumidori rakendusest näitavad, kas kasutajatel on pankade ja finantsasutustega pooleliolevaid probleeme – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Rakendus SerasaConsumidor näitab, kas kasutajal on pankade ja finantsasutustega pooleliolevaid probleeme – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

GuiaBolso on finantskontrolli platvorm, millel on funktsioon nimega CPF Radar, mis näitab, kas kasutajal on ilmne nimi või mitte, märgib Boa Vista SCPC. Ressursile juurdepääsemiseks pole vaja sisestada pangaandmeid: sisestage lisaks taskujuhendis tasuta konto registreerimisele ka oma CPF number, täisnimi, sünnikuupäev ja ema nimi.

Teenus näitab ka finantsasutuste viimaseid krediiditaotluste ajal tehtud CPF-otsinguid. See ressurss võib olla kasulik maksumaksjatele, kes uurivad agentide huve oma profiilides.

GuiaBolso 3-l neljast on jaotis, mis näitab CPF-i olekut ilma pangaandmeid registreerimata – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

GuiaBolso on jaotis, mis näitab CPF-i olekut, ilma et peaksite pangaandmeid registreerima – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Üksikisik on föderaalse maksuameti rakendus, mis võimaldab teil föderaalvalitsuselt kontrollida CPF-i olekut, et teada saada, kas ootel on veel probleeme. Konsulteerida saab CPF-ist ja sünnikuupäevast. Tulemustega vorm näitab, kas kasutaja on tavalises olukorras või mitte. Ebakorrapärasuse korral peab maksumaksja pöörduma maksuametisse menetluses olevate asjade korraldamiseks.

Tarkvara pakub ka muid funktsioone, nagu teave isiku tulumaksu tagastamise kohta (IRPF), konsulteerimine juriidiliste isikute riikliku registriga (CNPJ) ja loetelu riigi territooriumil levitatavate Brasiilia föderaalsete tulude üksustega.

Neljast 4-st Federal Revenue’i rakendusest kuvatakse, kas kasutajal on tavaline CPF – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

IRS-i rakendus näitab, kas kasutajal on tavaline CPF – Foto: paljundamine / Rodrigo Fernandes

Armusin Serasa meilipettusega. Ja nĂĽĂĽd? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Kuidas CNH Digital registreerida ja teenuseportaalis aktiveerida

Kuidas CNH Digital registreerida ja teenuseportaalis aktiveerida