Kolmandate osapoolte klaviatuurid saavad WhatsAppile kleebiseid saata; YouTube, Google Maps ja Final Cut Pro saavad värskendusi

Ja siin oleme taas populaarse rakenduse värskenduste (või tulevaste värskenduste) lainel Rakenduste pood! Kas peaksime vaatama?

Mis on valesti


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

Messengeri, millest on saanud Facebooki hiiglaste seas populaarseim rakendus, värskendati hiljuti meie poolt kommenteeritud funktsiooniga: sõnumite edastamise limiit korraga 5 adressaadile – varem oli neid 20.

Varasemad muudatused on saabunud Indiasse, kus rakenduse poolt sĂĽvendatud kuulujutude leviku tõttu on riiki tabanud lintšilaine ja viinud 27 inimese surmani. Ăśle maailma on motivatsioonid sarnased, kuid veidi poliitilise sisuga – lõppude lõpuks tekitab Brasiilias ja kõigis riikides, kus WhatsApp on võitnud, ebaselgede võltsuudiste jagamine muret politoloogidele, sotsioloogidele ja teistele asjatundjatele.

Peale selle WABetaInfo toob teile eelvaate rakenduse peagi saabuvatest uutest: võimalus saata kleebiseid ka kolmanda osapoole klaviatuuride kaudu. Sellega pole enam vaja oma sõprade saadetud kleebiseid salvestada; Kleebiste saatmiseks võite lihtsalt kasutada klaviatuuri ja valida oma paketi.

WhatsAppi kleebised saadetakse GBoardi klaviatuuri kaudu

WhatsAppi Androidi praeguses beetaversioonis on Gboardiga juba integreeritud kleebiste loomulikuks saatmiseks – enne seda kleebis tavalise pildina saadetud klaviatuuril. See funktsioon vabastatakse lähikuudel eeldatavasti kõigile kasutajatele (võib-olla juba toetab teisi klaviatuure).

Youtube


YouTube'i rakenduse ikoon

Vahepeal on planeedi suurim videoplatvorm oma rakenduses teinud väikese, kuid olulise muudatuse: videote vahel navigeerimiseks sõrmega üle ekraani pühkides.

Ekraanil kuvatavate YouTube'i videote vahel liikumine

Uuenduse abil saavad kasutajad pühkida paremale (varem vaadatud video juurde naasmiseks) või vasakule (mis viib nad järgmise soovitatud video juurde). Videod algavad alati sealt, kus nad pooleli jäid ning saate teha žeste nii täisekraanil kui ka portreerežiimis (telefoni alus), kusjuures video kuvatakse ekraani ülaosas.

YouTube’i sõnul võivad muudatused panna kasutajad rakendust kauem kasutama ja suurendada seotust loodud sisuga YouTuber ja platvormil viibivad spetsialistid. Maailmas, kus 70% teenuse vaatest pärineb mobiilseadmetest, peab see olema päris suur edasiminek.

Google kaardid


Google Mapsi rakenduse ikoon - liiklus ja toit

Jätkates Google’i valdkonnas, sai ka versioon 5.9 Maps iOS-ile huvitavaid uudiseid, alustades funktsioonist, mis näitab orientiire navigeerimiskaartidel ja marsruutidel, et saaksite linnas oskuslikumalt navigeerida.

Lisaks pakub värskendus kasutajatele rohkem filtreid otsingutulemuste piiramiseks ja näitab ühistranspordi väljumisaegu kaardil kuvatud jaamu puudutades. Samuti on nüüd võimalik fotot enne asutamislehele postitamist teha väiksemaid muudatusi.

Varsti, kui Tecnoblog, Google Maps näitab kiirusepiiranguid ja kaamera kiirust ka teedel ja maanteedel, näiteks Waze – see funktsioon on juba mõne kasutaja jaoks testimise etapis nähtav, kuid pole teada, millal nad jõuavad rakenduse lõppversioonini.

Teine ressurss, mis peaks ilmnema mitte liiga kauges tulevikus, vähemalt Rio de Janeiro linnas, on hoiatus riskipiirkondadele – või täpsemalt avaliku julgeoleku sekretariaadi registreeritud linnapiirkondadele ning kõrge kuritegevuse osakaaluga avaliku ja erasektori julgeoleku ĂĽksustele. nagu röövimine, röövimine ja vargus. Waze peab ka uudisega leppima, kuna muudatused juhtiva seaduse kiitis linnapea Marcelo Crivella mõne nädala eest heaks, nagu tõi Digitaalne ekraan.

Final Cut Pro X


Final Cut Pro rakenduse ikoon

Lõpuks võidab Apple’i professionaalne videotöötlus värskenduse, mis keskendub väikestele täiustustele. Väljalaskemärkmete kohaselt tagab Final Cut Pro 10.4.5 parema jõudluse lainekuju loomisel klipis ilma helikanalita.

Lisaks oli meil stabiilsuse täiustusi, kui kasutasime otsetee E otseteed projekti Compressorisse saatmiseks, araabia või heebrea teksti kleepimiseks pealkirjaks ja vahekaartide vahetamiseks ajaskaalal.

Final Cut Pro X on Mac App Store’is saadaval 1100 dollariga.