iPhone 7 dengan layar terbuka

Kolmandate osapoolte tehtud iPhone'i ekraani parandused ei tĂĽhista enam seadme garantiid [atualizado]

Hea uudis neile, kes on piisavalt koolitatud oma tööülesannete täitmiseks IPhone'i ekraani vahetamine või soovitavalt pragunenud ekraani parandamiseks volitamata tehnilise abi korral.

iPhone 7 avatud ekraaniga

Varem kaotate oma nutitelefoni garantii juhul, kui te ekraani kahjustasite ja ametlikus ettevõtte poes või Apple'i volitatud teeninduskeskuses seda ei parandanud. Nüüd vähemalt vastavalt MacRumors, iPhone'idele, mis on kolmandate osapoolte poolt ekraanipõhiselt remonditud, kehtivad ilmselgelt ka muude osade garantiid, Apple ei taga enam ekraanile garantii. Teave avaldati veebisaidi andmetel täna jagatud sisemärgukirjas.

Kui iPhone'i kasutajad, kelle ekraane vahetab kolmas osapool ja kes taotlevad ekraaniga mitteseotud probleemide parandamist, kontrollivad Apple'i töötajad või Apple'i volitatud teeninduskeskused nüüd seadet pettuse või häirete kontrollimiseks. Kui kõik sobib, saab seadme välja vahetada või selle osi saab vahetada. Ilmselt peab kõnealune iPhone asuma ühe aasta vahemikus või olema kaitstud AppleCare + (mis pikendab garantiid veel ühe aasta, kokku kaks).

Kui iPhone'il juhtub olema garantii või garantii all ja kui remont hõlmab ekraani asendamist kolmanda osapoolega, on kliendil võimalus garantiiteenusest väljumiseks maksta remonditasu (vastavalt sellele tabelile). Kui mõne osa remontimine pole kolmanda osapoole tehtud ekraanimuudatuste tõttu võimalik, peab klient paigaldama ametliku ekraani, mis maksab garantiist suuremat summat, või asendama kogu seadme.

Aus, kas pole nii?

Uuenda 01.05.2018 s 00:04

Lugeja Wilan Carlos da Silva hoiatab meid, et tegelikult kehtib see poliitika (mis ei tühista enam seadmegarantiisid) ainult riikides, kus sellised seadused välistavad kohalikud seadused (näiteks Ameerika Ühendriigid ja Kanada). Näiteks Brasiilias seda poliitikat veel ei eksisteeri