IGRE

Kolmveerandil portugallastest on tasuline televisioon

Tasulise televisiooniga kodude arv moodustab juba 74% (ligi kolmveerand) kogu Mandri-Portugali leibkondadest, selgub Marktestist, mis on muutumas tänases tema uuringus vaadeldud valimis, edendades Jornal de Negócios.

Praegu on Mandri-Portugalis 2 594 216 tasulise televisiooniga maja, ütles turu-uuringufirma, kes sel kolmapäeval värskendas vastajate universumi koosseisu, et tagada oma helipaneelide esindatus.

See näitaja näitab 7,8 protsendipunkti kasvu võrreldes viimast tĂĽĂĽpi värskendustega, mis viidi läbi 2011. aasta augustis – ja kinnitab kasvutrendi, mida on tunda alates 2009. aastast, kirjutas sama allikas.

Kõige järsem tõus toimub selle aasta esimesel poolaastal, kui lepinguliste televisiooniteenuste pakkuvate leibkondade arv kasvab eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 9,3%.

Marktest avaldas juuli lõpus ka televisiooni tarbimise andmed 2012. aasta esimese kuue kuu kohta, märkides, et nägite Portugalis keskmiselt 3 tundi 38 tundi televisiooni päevas – 1 minut ja 45 sekundit rohkem kui eelmise aasta samal ajal. .

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH