Kõnedele vastamine iPhone’is automaatselt

Apple tutvustas iOS 13-ga mitmeid uusi funktsioone, kuid Apple’i mobiilne operatsioonisĂĽsteem ei koosne ainult uutest asjadest: on funktsioone, mida isegi varem tutvustatud ei olnud paljudele kasutajatele teada, näiteks vastake iPhone’is kõnedele automaatselt.

See algselt iOS 11-s rakendatud valik on Apple OSi uusimates versioonides oma koha muutnud. See võimaldab iPhone’il vastata FaceTime’i kõnedele või kõnedele ilma seadet puudutamata.

Kui leiate sobiva valiku (eriti kui töötate millegagi, mis takistab sageli telefonile käsitsi vastamist), lugege allpool selle seadistamist iOS 13-s:

 1. Avage rakendus Seaded ja leidke Juurdepääsetavus »Puudutage;
  IPhone'i seaded
 2. Pühkige allapoole, kuni näete valikut „Helista helile”;
  Variant
 3. Puudutage valikut “Automaatne vastus” ja seejärel aktiveerige valik liuguriga;
  Variant
 4. Määra aeg, mille iPhone peaks ootama, enne kui kõnele automaatselt vastatakse (saate taimer sellele kohe vastamiseks lähtestada või paar sekundit määrata).
  Automaatse vastuse aeg

Valmis! ? Tasub mainida, et sissetulevale kõnele vastatakse, kui te midagi ette nähtud aja jooksul ei tee; seetõttu, kui te ei soovi näiteks võõraste inimeste kõnedele vastata, on kaks võimalust:

 • Määrake automaatse vastamise jaoks pikem aeg, et saaksite selle käsitsi tagasi lĂĽkata;
 • Luba uus võimalus tundmatute kõnede automaatne vaigistamine, suunake need kõnepost elama. Selle valiku lubamiseks minge aadressile Telefon »Võõras vaikus menĂĽĂĽs Seaded.

· • ·

Mida arvate nendest näpunäidetest? Vaadake meie õpetuste jaotisest teisi iOS, iPadOS, macOS, watchOS ja tvOS õpetusi.