contadores estadisticas Saltar al contenido

Kongo miine ei ole enam lapstööjõu ja kehvade tingimuste tõttu Apple'i tarnijate nimekirjas

Eelmisel aastal The Washington Post avaldas erakorralise loo, mis näitas Kongo Demokraatliku Vabariigi demineerijate julmat reaalsust.

Väljaanne on üllatav eelkõige seetõttu, et sisaldab asjakohase teabe (fotod ja videod) ohtlikke ja väga ohtlikke töötingimusi meestele ja naistele. lapsed kõik saada koobalt, mida leiate meie nutitelefonide liitiumioonakudest. Sel põhjusel on tähelepanu keskpunkt nihkunud kaevandustöötajatelt suurettevõtetele, sealhulgas Apple.

Neid fakte kommenteerides on Ma lubanud, et nõuab tarneahelas siseauditit ja riskianalüüsi ning peab koobaltit ka "konfliktimineraaliks". Ettevõtte tarneahela sotsiaalse vastutuse esindaja Paula Pyers kinnitas, et Apple on pühendunud koostööle Huayou Cobalt (ettevõte) tarneahelate eemaldamiseks ja selliste põhiküsimuste lahendamiseks nagu äärmine vaesus, mis põhjustavad karmid töötingimused ja lapstööjõu.

Koobalt Kongo

Aeg on möödunud ja tundub, et ettevõte täidab tõepoolest oma lubaduse. Sellepärast, et nüüd The Washington Post Ütles Apple peatas ajutiselt koobalti ostmise Kongo kaevandusest kuna lapstööjõu probleemid ja ebakindlad tingimused jätkuvad endiselt.

Me töötame koos Huayouga välja programmi, et kontrollida iga käsitöönduslikku miini vastavalt meie pastorile. See kaevandus siseneb uuesti meie tarneahelasse pärast seda, kui oleme kontrollinud, et rakendatakse sobivat kaitset.

Ligikaudu 60% maailma koobaltist leitakse Kongost ja kaevandamine on peamiseks sissetulekuallikaks tuhandetele piirkonna elanikele, kes on üks maailma vaesemaid. Ehkki on algatusi, mis üritavad tarnijaid "sundida" lapstööjõudu lõpetama ja suurendama ohutust, väidab Apple jätkuvalt, et "nad tahavad vältida kaevurite töö kahjustamist, lõigates nad oma tarneahelast välja".

Olukord on keeruline. Ma lihtsalt loodan, et see toob kaasa parandusi ja nagu öeldakse, ei kahjusta see selle koha majandust veelgi.

(Apple World Today kaudu)