Konica Minolta jõudis Portugalis 10 000 ühendatud seadme tähele

Konica Minolta jõudis Portugalis 10 000 ühendatud seadme tähele

Portugali Konica Minolta Business Solutions on jõudnud riigi territooriumil 10 000 M2M (masin masina) tehnoloogiaga ühendatud seadmesse. Verstapost saavutati vähem kui nelja aastaga pärast seda, kui kaubamärk keskmiselt 20% aastas kasvas. 2012. aastal oli selles olekus ainult 700 ühendatud seadet.

M2M-tehnoloogiat kasutatakse ärisegmendis üha enam masinate vaheliste protsesside automatiseerimiseks, mis vastutab seadmete vahelise suhtluse kasvu eest. Gartneri sõnul oli selle aasta lõpuks kogu maailmas ühendatud juba üle 6,4 miljardi.

Meie riigis on rahvusvahelised ettevõtted taganud klientidega hea protsendi automatiseeritud teenustest. Konica Minolta teenindusjuht João Lencart ütles, et „praegu tarnitakse 53% tarbekaupadest [pela empresa] töödeldakse automaatselt ilma kasutaja sekkumiseta ”.

Praktikas on Konica teeninduskeskusega ühenduse loomisel võimalik tagada ennetav analüüs, kiire reageerimine klientide tellimustele, kauguuendused ja kulude kontroll.

Ettevõtte sõnul on M2M viis tagada teenuste tõhusus ja optimeerimine teabe automaatse kogumise abil erinevatest kliendiseadmetest.