Konkurentsiamet lubab Zon / Optimus ĂĽhinemise kohta teha lĂĽhikese otsuse

Analüüsi esimene etapp on läbi ja kui viivitusi enam ei teki, peavad reguleerivad asutused nädala lõpuni kommenteerima kahe operaatori ühinemist, mis võiks kokku viia Zoni ja Optimuse ärid.

Konkurentsiametit (ADC) teavitati toimingust neli kuud tagasi ja alates märtsist on mitmes tehingus enne tehingu kinnitamist võetud kohustusi.

Nüüd on president Manuel Sebastião, kes nõuab ANACOMi propageeritava konverentsi kõrvalt, et reguleerija positsioon saab peagi teatavaks. See hõlmab projekti lõpliku otsuse või protsessi edenemise avaldamist 2. uurimisetapis, kus viiakse läbi ettevõtte mõju põhjalik analüüs.

Tundub, et Diário Económico kirjutas eelmisel nädalal, et teine ​​hüpotees on kõige teostatavam, mis viib ühinemiskalendri edasi vähemalt oktoobrini.

Kui see jätkub põhjaliku uurimisega, saab AdC otsuse langetamiseks veel 90 päeva, mis ajab protsessi kokku kukkuma, hoolimata asjaolust, et tehing on saanud ANACOMi ja meedia reguleeriva asutuse nõusoleku.

Selle uurimise esimeses etapis – mis võib-olla pole ainus pooleliolev – on AdC-l otsuse tegemiseks ka 90-päevane tähtaeg, kuid see ajavahemik lõpeb ulatuslikult, kuna aeg on edasi lĂĽkatud iga kord, kui pean vastama huvitatud isikute taotlustele või koguda protsessi edenemiseks olulist teavet.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi