Konsoolil Atari Box on nĂĽĂĽd uus nimi: Atari VCS

Atari teatas eelmisel nädalal uuest konsooli nimemuutusest. Siiani nimega Atari Box on ettevõte muutnud videomängu nime Atari VCSiks ega ole täielikult välistanud võimalikku turule toomist hiljem sel aastal.

Sellest ajast on möödas palju aega Atari teatas ametlikult, et töötavad uue videomängukonsooli kallal, mida seni tunti kui Atari Boxi. Kuid eelmisel nädalal avaldas ettevõte seadme nime muutmise Atari VCS (Arvutivideosüsteem, originaalis).

Arkaadide ja mänguaegade kuldsete aastate poolest tuntud ettevõte on selle kõigega tagasi. Teie uus videomäng on konsool, mis on samaaegselt nii elegantne, kaasaegne kui ka nostalgiline. Muudatusega eemaldatakse konkurentsiga seotud märk ja viidatakse ka silmapaistmise ajal kasutatud nomenklatuurile Atari 2600.

Konsoolil Atari Box on nĂĽĂĽd uus nimi: Atari VCS

Klassikalise ja kaasaegse vahel

Ettevõtte poolt varem avaldatud kujundusel on nüüd kättesaadav rohkem üksikasju ja rohkem teavet. Atari VCS disain meenutab Atari 2600, matt-viimistlusega ja puitviimistlusega, mis sarnaneb algse Atari konsooliga.

Videomängul on ka kahte tüüpi juhtnuppe. Esimene on a klassikaline juhtnupp sarnane Atari 2600-ga. Teine on moodsam, kahe täiustatud videomängu stiilis analoogiga. Pidage meeles, et mõlemad juhtnupud on juhtmeta ja klassikalisel võlukepil on tõeliselt huvitavad LED-detailid.

Konsoolil Atari Box on nĂĽĂĽd uus nimi: Atari VCS

Kahjuks pole Atari avaldanud midagi selle mängu kohta, mis meil on kahte tüüpi juhtnuppude jaoks, mis erinevad üksteisest väga palju, kuid lubab, et uuel Atari VCS-l on palju erinevaid mänge, sealhulgas AAA salli mängud ja ülipopulaarsed sõltumatud mängud. .

Peale selle kinnitas seda ka Atari Atari Box on klassikaliste mängude kogu. Soovitatud pealkirjad sisaldavad Asteroidid, Välja murdma, Seiklus, Pong ja Sajajalgne. Ettevõte ütles ka, et muud klassikalised mängud said ümbermõeldud versioonid, nagu on kinnitatud Orkaan 4000.

Konsoolil Atari Box on nĂĽĂĽd uus nimi: Atari VCS

Peale videomängude arvutid

Kuid mitte ainult videomänge ei taha uus Atari VCS ehitada. Nagu nimigi ütleb, on sellel uuel konsoolil ka teatud arvuti spetsifikatsioonid. Pöörlev seade koos Linux ja ettevõte teatas, et kavatsevad täielikult pakkuda kasutajatele võimalust pääseda juurde töölaua operatsioonisüsteemile.

Teoreetiliselt võib see tähendada, et Atari VCS-i kasutajad saavad seadme töölauale teatud programme installida. Võib-olla isegi Steami Linuxi versioon, mis võimaldab juurdepääsu ühilduvatele arvutimängude teekidele. Atari pole seda aga kinnitanud.

Konsoolil Atari Box on nĂĽĂĽd uus nimi: Atari VCS

Mängu täitmisrežiim pole endiselt teada. Kuid Atari teatas, et Atari VCS-il võib olla AMD protsessor. Hinnakujunduse osas kavatseb ettevõte öelda, et kavatseb endiselt seadmetele, mille hind on vahemikus 250 kuni 300 dollarit. Mis puutub turule laskmisse, siis pole nad tänavuse või 2019. aasta käivitamise võimalust öelnud ega ümber lükanud.