Kontinendi teade postiindeksi loosimise kohta on osa kelmuse kampaaniast

Kui teile saadetakse salapärane teade Continente piltide eest preemiate eest, isegi kui te pole klient, pidage meeles, et see on pettus ja andmepüügikatse. Kontinendi oma kommunikatsiooniosakond, et tõsta teadlikkust kaubamärkide nimel toimuvate sõnumite levitamisest seoses postiindeksitega seotud loteriidega.

See on petlik sõnum, “sest lisaks Continente kaubamärgi ebaõigele ja ebaseaduslikule kasutamisele pĂĽĂĽtakse koguda kodanikelt isikuandmeid, lubades olematut kasu”, öeldi SONAE kontserni kuuluvas kaubamärgi avalduses.

Continente tagab, et tema andmebaasi ei kahjustata ja et puudub põhjendamatu juurdepääs oma klienditeabele, mis jääb täiesti turvaliseks. Selles andmepüügipraktikas valitakse sõnumi saajad juhuslikult, olenemata sellest, kas nad on brändikliendid või mitte.

continent tech “data-title =” tek continent – Continente’i “postiindeksi loterii” sõnum on osa kelmuskampaaniast – SAPO Tek> mandri tek

Samuti märkis kaubamärk, et juhtumit uuriti juba, püüdes tuvastada selle pahatahtliku tegevuse päritolu, näiteks päritoluriik, intellektuaalomand ja registreeritud omaniku identifitseerimine. Tehnilise toe andmetel on nad pärast nende katkestamist tuvastanud suurema osa selles trikis osalenud piraatide saitidest.

Klientide rahustamiseks võttis bränd ühendust oma digitaalsete kanalite kaudu, et teavitada neid sellest petlikust tavast, paluda kõigil aidata tuvastada saite, mis korraldavad sarnaseid kampaaniaid ega suhtle nendega. Lisateavet saate klienditoe aadressilt: [email protected]