contador gratis Saltar al contenido

Kontrollige kõike, et kapten Mario Kart Tour mängu jälgi omandaks

Kontrollige kõike, et kapten Mario Kart Tour mängu jälgi omandaks

Klassikalise Nintendo võidusõidu mängu Mario Kart Tour versioon Androidile ja iOS-ile. Eesmärk on koguda iga kursuse eest punkte ja koos nendega hankida esemeid, et võidukäiku jätkata.

Nii saavad kasutajad joonistada tähemärke, autosid ja uusi kanderakette, et valida märk, mis sobib iga pala jaoks kõige paremini. Jalajälg reprodutseerib lisaks veel kaht kuulsat linna üle maailma, näiteks New Yorki ja Pariisi, mängu järjekordse klassikana.

Pingutage oma vöö ja kontrollige kõike, mida peate allpool olevast Mario Kart Tourist teadma!

Mida teeb Mario Kart tuur?

Mario Kart Tour on klassikalise Nintendo võidusõidumängu versioon Androidi ja iOS-i jaoks. Rakendus on mõlema opsüsteemi kasutajatele tasuta, kuid pakub ostud neile, kes soovivad kiiremini liikuda.

Tegelased osalevad võidusõiduhooaegadel kogu maailmas, radadel, mis on inspireeritud tõelistest asukohtadest ja muudest klassikalistest tiitlitest. Et hästi läbi saada, peate valima õige piloodi, auto ja purilennuki.

Igaüks neist toetab pala tüüpi ja õige valik võib lõppsõltuvusest erineda. Esialgu on teil ainult kaks märki, lukustamata auto ja kanderakett. Peate aga koguma rohkem kui saavutusi.

Iseloom (ja võiduvõimalus)

Tegelased, purilennukid ja sõidukid vallutatakse torupiltide kaudu, mis neid juhuslikult köidavad. Kuid mängu enda sõnul ilmuvad mõned sagedamini kui teised. Pocket Gameri veebisaidi kohaselt kontrollige allpool olevat silmuse reitingut.

Tähemärgi reiting Korda määra
Koopa Troopa Tavaline 5,0877%
Sääreluu Tavaline 5,0877%
Beebi karikakar Tavaline 5,0877%
Beebi Mario Tavaline 5,0877%
Beebi virsikud Tavaline 5,0877%
Häbelik tüüp Tavaline 5,0877%
Donkey Kong Super 0,9357%
Konn Super 0,9357%
Bowser Super 0,9357%
Mario Super 0,9357%
Virsik Super 0,9357%
Yoshi Super 0,9357%
Daisy Super 0,9357%
Diddy Kong Super 0,9357%
Toadette Super 0,9357%
Kuiv Bowser Tõstke esile 0,2632%
Metalli Mario Tõstke esile 0,2632%
Peachette Tõstke esile 0,2632%
Mario (muusik) Tõstke esile 0,2632%
Pauline Tõstke esile 1,0526%

Kuidas mängida režiimis Mario Kart Tour multiplayer

Mario Kart tuur

Kas soovite mängida Mario Kart Tour veebis koos oma sõpradega? Kahjuks ei paku mäng võimalust multiplayer, vähemalt praegu. Seda seetõttu, et Nintendo sõnul on see funktsioon tulevikus saadaval mitmes värskenduses. Mängus on isegi funktsiooni ikoon, mis pole aktiivne.

Siiski on võimalik osaleda paremusjärjestuses mängijatega üle kogu maailma, sealhulgas ka inimestega, keda tunnete, ja teada saada, kes on parim. Kuid element saab nähtavaks alles pärast mõne punkti kogumist ja teatud arvu testides osalemist.

Spetsiaalse veebisaidi Fanbyte andmetel on see võimalik ainult pärast Yoshi Cupi läbimist, hooajal New Yorgis. Sõpru saab mänguloendisse lisada teie Nintendo konto kaudu. Või siis, kui lingite oma Facebooki või Twitteri konto ja otsite kasutajaid, kes samuti mängivad.

Näpunäiteid Mario Kart Toursi mängimiseks

Neile, kes on juba Mario Karti konsooliversiooni mänginud, võite end mänguga tunda. Mobiiltelefonide väljaandel on muidugi mitmeid erinevusi, näiteks asjaolu, et auto kiirust on võimatu kontrollida, mis on automaatne.

Teatud nipid ja näpunäited aitavad teil rohkem punkte saada ja asju hõlpsamini osta. Alati edasiliikumiseks kontrollige allolevat nimekirja.

Seadistage soovitud mängurežiim

Mario Kart tuur

Kasutajad saavad valida, kuidas mängida, mis neile meeldib. Erinevalt videomängu versioonist ei jäta auto jälgi ja mängurežiim võib tunduda liiga robotlik või liiga lihtne.

Mänguseadetes on aga võimalik valida ja kombineerida viise, kuidas võistlust keerukamaks muuta. Selleks tee teed Seadete menüü. Sisene Kontrollimeetod, luba või keela Käsitsi libisemine ja Nutikas suund (automaatne), kui soovite.

Samuti on võimalik selle lubada või keelata Automaatsed kaubad. Ressursid põhjustavad kogutud objektide rajal automaatse käivitamise, kui auto möödub uuest kastist. Lõpuks saate kasutada raku güroskoopi ja seda kasutada Liikumise juhtimine, kus see seadet kallutades sõidukit liigutab.

Suurendage seda algus

Et teiste autode ees tõepoolest välja pääseda, kasutage alati Upgrade kiirendus alguses. Selleks puudutage ekraani ja hoidke nuppu 2 all. Kui võistlus algab, vabastage ekraan ja vaadake, kuidas teie kart on surnud.

Kuid pidage meeles: kui hoiate ekraani liiga vara, peab auto libisema ega tohi vastavalt soovile kiirendada.

Lenda kõrgemale

Mario Kart tuur

Hüpete või purilennuki lendude suurendamiseks koputage õhus ekraani. Kui proovite võistluse ajal rohkem punkte kontrollida, võib see teie tegelase asetuses olulist rolli muuta.

Selle põhjuseks on asjaolu, et see võimaldab teil suhelda stseenidega, näiteks õhupallide või dinosauruste kehadega, ja laiendada lende või pikendada hüppeid, saabudes konkurentide ette.

Tehke täiuslik vaste

Mario Kart Touril saab igale rajale õige tähemärgi, auto ja liuguri valimine teie sooritusi oluliselt muuta. Näiteks valides mardikat ja selle esemeid nuku nimega raja jaoks, võib see olla parem kui teised.

Selleks peab teil kõigi nende üksuste avamiseks õnne olema. Uute esemete ostmiseks pidage meeles, et peate koguma (või ostma) rubiinid ja kasutama neid märkide, autode ja purilennukite joonistamiseks mõeldud torude laskmiseks.

Puhastage ekraanitint

Võite langeda varitsusse, sest võistluse ajal visatakse teie kiivrile kaheksajala värvi. Selle tagajärjel oli tema visioon mõnda aega osaliselt ohustatud, mis raskendas takistuste ja teiste konkurentide nägemist.

Mida vähesed teavad, on see, et ekraani saab puhastada, liigutades sõrme üle värvi, justkui hõõrudes seda. Nii lihtne.

Mida on vaja Mario Kart Touri mängimiseks?

Mario Kart Touri mängimiseks peab teil mängu linkimiseks olema Nintendo konto. Nii et kui mängu esimest korda avan, pean olema ühendatud. Vaadake, kui lihtne see on!

1 Avage rakendus Mario Kart Tour. Mõne sekundi jooksul vaadake ekraani Nintendo konto. V sisse Järgmine oma konto loomiseks või sisse logimiseks;

Mario Kart tuur

2 Teid suunatakse arendaja veebisaidile. Kui olete juba kasutaja, avage see Sisene ja sisestage oma andmed, nagu tavaliselt. Kui ei, siis avage see Looge Nintendo konto;

3 Teatage, kui olete 16-aastane või vanem või kuni 15-aastane;

4 Kui olete Nintendo võrgu, Facebooki, Google'i või Twitteri kasutaja, saate luua nendega seostatud Nintendo konto, koputades ikooni. Seejärel sisestage valitud teenuse sisselogimisandmed;

Mario Kart tuur

5 Seejärel täitke soovitud registreerimisandmed, näiteks kasutajanimi, parool, sünniaeg, sugu ja riik. Märkige ruut, mis teatab, et nõustute kasutajalepingu tingimustega ja aegub Jätkake;

6 Järgmisel ekraanil andke mulle teada, kas soovite seda saada või ettevõtte e-kirjas ja lõpetage see Kinnitage ja registreerige;

7 Kood saadetakse teile registreeritud e-posti aadressil. Sisestage järgmisel lehel ja tagasi, sisestage Kinnitus;

8 Pärast oma konto loomist koputage nuppu Linkige konto;

9 Järgmisel ekraanil avage Seostage see kasutaja;

10 Varsti suunatakse teid Mario Kart Tour rakendusele.

Valmis! Nüüd saate võistlust alustada.

Vaadake ka 14 parimat lõbusat mängu Androidis. Vaadake ka, kuidas leida 15 peidetud Google'i mängu, alates dinosaurustest kuni Pac-Manini.