contador gratis Saltar al contenido

Kontrollige kõiki Super Bowl 2020 haagiseid

Kontrollige kõiki Super Bowl 2020 haagiseid

Vaadake treilerit, mis selgus Super Bowl 2020 ajal, kus on esindatud filmid ja sarjad, mis esilinastuvad sel aastal

Pühapäeval, 2. veebruaril 54. väljaanne Superkauss, võiduga Kansas City pealik rütm San Francisco 49ers. seda Superkauss on teada, et see läheb kaugemale spordist, esitleb supershow'de ja mitme ettevõtte reklaame. Sel aastal ilmub üritusel mitu treilerit ja filmisarja, mida vaatame lähikuudel.

Tootmise hulgas on Viva Negra, Kiired ja vihased 9, 007: Pole aega surra, Vaikne koht II osa, Mulan, Sonic: film, Minion: Gru tõus ja veel mõned uudised Disney +, uus voogesitatud alates Disney.

Super Bowli 54. väljaanne toimub sel pühapäeval USA-sSuper Bowli 54. väljaanne toimub sel pühapäeval USA-s

Kui jäid vahele Superkauss 2020 ja uudishimulik on vaadata filme ja sarju, Showmetech koguge kõik allpool olevad haagised. Vaata seda!

Treiler Disney +: WandaVision, Loki, Falco ja Talvesõdur

Kõik korraga Disney + esitas neli lavastust Ime ei Superkauss. Videol näete, et platvorm käivitatakse WandaVision, Falcon ja Talvesõdur ja Loki. WandaVision ja Falcon peab sel aastal debüteerima; Loki hakkas hiljuti pildistama.

007: Pole aega surra

Debüüdi kavas selle aasta aprillis on Daniel Craig tagasi 007: Pole aega surra. Sellest ajast alates on Craig juhtinud James Bondi Kasiino Royale (2006), ning juba viiendat ja viimast korda järgmises filmis.

Minion: suurendage Gru

Siin edenedes Showmetech, uus Minioni film on teel. Minion: suurendage Gru juulis avatud ja võite oodata plahvatust, bandiite, huumorit ja palju seiklusi.

Viva Negra

Ilmus ka üks selle aasta oodatuim film Superkauss. Viva Negrakoos Scarlett Johanssoniga, näitab tegelane Natasha Romanoff, kes peab tegelema oma pereprobleemidega. Filmi debüüt on kavas mais.

Kiired ja vihased 9

Jah! Neid tuleb veel Kiire ja vihane. Perekonnad, autod hüppavad koobastest välja, tegutsevad ja tagastavad isegi surnud. Kiired ja vihased 9 saabus selle aasta mais.

Ülemine relv 2

Ole valmis ülikõrge oktaanarvuga prooviks! Pärast 34-aastast originaalfilmi astus Tom Cruise uuesti üles Ülemine relv: Maverick. Film avatakse juunis.

Mulan

Muu tootmine Disney mis ilmub Superkauss seda Mulan. Viimane treiler järgmise jaoks otsene tegevus firma näitab Hua Mulan võitle oma pere ja kuningriigi eest.

Sonic: film

"See tüüp. Ta teab sõrmustest kõike," sõnas sportlane Christian McCaffrey, viidates uue filmi algusest Sonic, mis avati teatrites sel kuul.

Paavo: erakorraline pääste

Magusam kui enne, Käsna-Kalle naasis ta suurele ekraanile. Kuid kõigepealt tahtis ta peatuda Superkauss. Film avatakse mais.

Rick ja Morty

Pringles paljastas reklaamis selle Rick ja Morty tagasi. Neljanda hooaja teine ​​pool jõuab eetrisse sel aastal hiljem.

Vaikne koht II osa

Samuti oodatuimate filmide nimekirjas Vaikne koht II osa ilmus Superkauss 2020. See funktsioon jätkub esimese filmiga ja avatakse teatrites märtsis.

Jahimees

Hiljuti paljastas Jordan Peele (looja Jookse ja Ns), Jahimees uus sari Amazon Prime. Lavastus debüteerib 21. veebruaril.

Mida arvate sellest lavastusest? Jäta kommentaar allpool.