Konsep

Kontseptsioon: milline näeb välja kahe puutetundliku ekraaniga MacBook, Face ID ja palju muud

Ăśkskõik kui kaugel kõverast – või Apple’i enda sõnavõtust – asjad ka ei juhtuks, on disainerite peas alati koht uute ja veidrate tootekontseptsioonide jaoks.

Apple’i juhid on mitu korda kinnitanud, et nad ei teeks puutetundliku ekraaniga MacBooki, sest see ei oleks masina “õige kasutamine”. Kuid miski ei takista meil ette kujutada, kuidas see saab olema.

Ĺ veitsi veebisait HandyAbovergleich minge samm edasi ja looge kontseptsioon Täielikult puutetundlik MacBook, mis põhineb mitmetel kuulujutudel ja Apple’i patentidel.

Eksperdid ja informaatorid nõustuvad: iPhone X on Apple’i toodete jaoks alles uue ajastu algus. Nagu Apple’i praegused patendid soovitavad, on Mac ja MacBook ĂĽks järgmistest toodetest, mis on täielikult ĂĽmber kujundatud.

Kontseptsioon

Lisaks mitme puutega OLED-ekraanile panustab kontseptsioon 3D-kaamera ja Face ID-ga MacBookile, ideed, mis pärinevad Apple’i registreeritud tõelistest patentidest, mis viitavad sellele, et Apple’i arvutid saavad selle täienduse mõne aja pärast.

Kontseptsioon

Suur uudis on aga fĂĽĂĽsilise klaviatuuri asendamine teise puutetundliku ekraaniga, mis on võimeline nii Apple Penciliga töötavaid pilte reprodutseerima, kui ka klaviatuur (mis pakub tõenäoliselt mitte nii head – või halba? – kirjutamiskogemust). Ekraan on ka OLED ja sellel on 3D Touchi tugi ja haptiline tagasiside.

Kontseptsioon

Selle kontseptsiooni muud omadused on: MBP küljel kaks korda suuremad kõlarid, õhem korpus, palju suurem puuteplaat ja peaaegu piiramatu ekraan.

Kontseptsioon

Me teame, et kontseptsioon – vähemalt täpselt see – ei realiseeru, kuid kuna seda ette kujutada ja kommenteerida ei ole kuritegu, tahaksime teada, mida arvate sellest ideest, mis erineb oluliselt MacBook Touchist.

9to5Mac kaudu