Apple TV +: voogesitusteenus saab Brasiilias turuletoomise kuupäeva ja hinna Heli ja video

Konverentsil kuulutatud Apple TV + voogesituse- ja krediitkaardid | Heli ja video

Apple kuulutas esmaspäeval (25) välja seriaalide, filmide, dokumentaalfilmide ja telesaadete uue voogesituse teenuse Apple TV +. Apple TV rakenduse uuendatud versioonis asuv käivitus järgneb varasemate edukate platvormide (nt iTunes ja Apple Music) jälgedele ning pakub valikut originaalsisu, mis sarnaneb Netflixi ja Amazon Prime Videoga. Uudsus on alates septembrist saadaval USA-s ja enam kui 100 riigis. Kuu hinda pole avaldatud.

Lisaks veebipõhistele videolahendustele kuulutas ettevõte välja Apple Newsi uuendatud versiooni, mis hõlmas ka digitaalajakirjade tellimist; Apple Card – digitaalne krediitkaart, mis töötab Apple Pay-l; ja Apple Arcade, kus on kuutasu eest võimalus valida keerukamaid mänge. Kõik teenused töötavad iPhone'is, iPadis, Macis ja Apple TV-s. Vaadake kõiki Apple'i uudiseid.

Kuidas kasutada otseteid, iPhone (iOS) rakendust, mis võib teie elu lihtsamaks muuta

1 / 5Apple TV + on uus voogesitusteenus koos Apple'i enda toodetud fotoga: Divulgao / Apple

Apple TV + on uus voogesitusteenus koos Apple'i enda toodetud fotoga: Divulgao / Apple

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Sellised nimed nagu Steven Spielberg, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carrel, J.J.Abrams ja Oprah Winfrey käisid laval Steve Jobs Centeris, Cupertinos, USA-s, et tutvustada selle teenusega saadaolevaid projekte. Apple'i toodanguga on pealkirjadest endiselt vähe teavet avaldatud, treilereid publikule ei näidata.

See teenus käivitatakse uuendatud Apple TV rakenduses, mis on ümber kujundatud ja mille eesmärk on hõlbustada navigeerimist erinevate sisuteenuse pakkujate poolt. Samas keskkonnas saavad kasutajad uurida HBO, Netflixi, iTunesist ostetud pealkirjade või Apple TV + originaalsaate videoid. Lisaks saavad Ameerika Ühendriikide kasutajad tellida kaabeltelevisiooniteenuseid, mis on integreeritud Apple'i seadmetega.

2 / 5Apple TV + töötab uue Apple TV rakendusega Apple Photo seadmetele: Divulgao / Apple

Apple TV + töötab uue Apple TV rakendusega Apple Photo seadmetele: Divulgao / Apple

Ettevõtte voogesitusteenustest teatakse vähe. Hinnad vabastatakse alles põhjapoolkeral 2019. aasta sügisel, kui loodetakse esimene tootmine välja anda ja platvorm kasutajatele välja anda. Praegu tagab Apple ainult selle, et tellimuse väärtusest piisab pere jagamise funktsiooni kaudu mitme sama perekonna inimese jagamiseks.

Üks uus funktsioon on Apple News +, Apple News'i volitatud versioon, mis sisaldab enam kui 300 ajakirja, ajalehte ja digitaalset väljaannet ühes igakuises tellimispaketis. Sealhulgas Times, National Geographic ja Wall Street Journal, on see teenus saadaval USA-s ja Kanadas 9,99 dollariga kuus, esimese kuu jooksul tasuta.

Lisaks on võimalik pere jagamise kaudu ülalpeetavaid ilma lisatasuta lisada. See teenus debüteerib Austraalias ja Suurbritannias 2019. Apple News + pole Brasiilias veel saadaval.

3 viiest Apple News + uuendab ĂĽle 300 digitaalse ajakirja ja ajalehe ĂĽhes tellimuses Foto: Divulgao / Apple

Apple News + uuendab ĂĽle 300 digitaalse ajakirja ja ajalehe ĂĽhes fototellimuses: Divulgao / Apple

Apple Card on Apple'i uus digitaalne kaart. See on loodud koostöös Goldman Sachsi pangaga ja haldab Mastercard. See toimib peamiselt digitaalselt iPhone'i rakenduses Rahakott ja aktsepteeritakse kõigis ettevõtetes, kes on aktsepteerinud makseviisi Apple Pay.

See rakendus näitab kulude graafikut koos kulude automaatse kategoriseerimisega seadme enda töödeldava teabe põhjal, ilma ettevõtte serverisse andmeid saatmata. Aastamaksusid ega muid hooldustasusid ei ole ja kliendid saavad iga ostu eest päevas 2% raha eest või 3% Apple'i toodete või teenuste ostmise eest.

4 viiest Apple'i digitaalsest digitaalkaardist Fotokaart: Divulgao / Apple

Digitaalsed kaardid Apple'i tasuta Apple'i fotod: Foto: Divulgao / Apple

Saadaval on ka puhas ja lihtsa kujundusega titaanist valmistatud füüsiline kaart: ainult Apple'i logo, omaniku nimi ja kiip. Kaardinumbrid ja muud makseandmed salvestatakse elektroonilise komponendi turvalisele elemendile. Apple väidab, et Apple Card pakub igas tehingus erinevat identifitseerimiskoodi, et mitte levitada kasutajateavet kolmandatele osapooltele. Eeldatavasti ei jõua kaart Brasiiliasse.

Apple Arcade on mängude voogesituse teenus, mille käivitamisel on klientidele ĂĽle 100 eksklusiivse ja eksklusiivse mängu. Lubadused pakuvad täpsema graafikaga pealkirju kui mobiilseadmete puhul – kõik ilma mängu lõpetamiseks reklaamideta ega lisaostudeta. Kliendid saavad mängida Internetis või alla laadida ilma ĂĽhenduseta iPhone'is, iPadis, Macis või Apple TV-s. App Store'i uuel vahelehel on uudsus. Seda teenust hakatakse septembrist pakkuma enam kui 150 riigis.

5-st 5Apple'i arkaadist pakutakse fotode tellimispaketis keerulisemaid mänge: Divulgao / Apple

Apple Arcade pakub Photo: Divulgao / Apple liitumispaketis keerulisemaid mänge

iPhone XS, iPhone XS Max ja iPhone XR: Apple käivitab mobiili

iPhone XS, iPhone XS Max ja iPhone XR: Apple käivitab mobiili