Koos kinnituseeskirjade muutumisega sĂĽnnivad App Store’is taas klassikalised ja nostalgilised mängud

Rakenduse heakskiitmise poliitika muudatustega aastal Rakenduste pood, Hakkas Apple vastu võtma mitut tüüpi rakendusi, mida varem ei lubatud. See on nii emulaator, programmid, mis võimaldavad teil käitada süsteeme pärandplatvormidelt, millest paljusid pole enam isegi olemas. Kaks traditsioonilist mänguettevõtet ei jää maha ja töötavad juba praegu selleks, et tuua kõige populaarsemad mobiiliplatvormid, nende vanad pealkirjad: Eliitsüsteem ja Capcom.

Pean tunnistama, et olen oodanud siit emuleeritud versiooni ZX spekter iPhone’ile. Neile, kes pole tuttavad, oli see ĂĽks 80ndate kuulsamaid koduarvuteid ja Brasiilias on olemas versioon nimega Värviline arvuti TK90X (või TK95). See on lihtne, malelaua graafikuga, kuid sellel on hindamatu emotsionaalne väärtus nende jaoks, kes hakkavad sellega arvutama, nagu mina.

Eile jõudis seda tĂĽĂĽpi rakendus lõpuks App Store’i, mille tõi kaasa tolleaegne kuulus mänguettevõte Elite: ZX Spectrum Elite kollektsioon (0,99 dollarit – link).

Mängu avamisega kaasneb klassikaline kasseti lugemise heli, mis peaks kauaaegseid kasutajaid vaimustama. Kahju, et rakendus on oma piirangutes pettunud. Eliit annab ainult kuus tiitlit, väga nõrgad. Failide või isikupärastatud programmide laadimine Basicus polnud kuidagi võimalik (sel ajal tõid sellised ajakirjad nagu Microdigital lugejatele sisestamiseks nimekirja programmidest).

Lootus on, et veel mõned arendajad hindavad ideed ja loovad iOS-i jaoks avatuma emulaatori, kasutades Apple’i avanemist ära.

Teine, mis soovib oma hiilgeaega taaselustada, on Capcom, mis esitles eile rakendust sarnasel moel, mis on veel väljatöötamisel. SEE Capcomi arkaad kannavad vanade arkaadimasinate kuulsaid tiitleid. Seda saab tasuta alla laadida ja selleks kulub esialgu neli mängu: Street Fighter II, Kummitused ja kummitused, Käsk ja 1942.

Ta kavatseb teha uuendusi rakenduse kommertsvalemis: mäng on kujuline nagu arkaadimaja. Iga päev saavad kasutajad valitud mängumasinas tasuta mängimiseks “kiipe”. Kui Ĺľetoonid saavad otsa, siis kui soovite rohkem mängida, ostke App Store’ist ĂĽksikute ostude kaudu lihtsalt rohkem Ĺľetoone “counter lady” juures (rakenduses). Ta mitte ainult ei elustanud mängu nostalgiat, vaid ka toonast õhkkonda. Väga kena! ?

Vaadake videot:

läbi