Kopeeri või mitte, Galaxy S7 Edge uus versioon toob Androidile Jet Blacki võimaluse
BLOG

Kopeeri või mitte, Galaxy S7 Edge uus versioon toob Androidile Jet Blacki võimaluse

Alates eilsest, kui ilmusid esimesed kuulujutud uue Galaxy S7 Edge väljakuulutamise kohta Jet Blackil, hakkasid kõik rääkima, et Samsung kopeeris Apple'i. Minu küsimus on järgmine: Jet Blacki peavad täitma ainult need, kes ostavad iPhone 7? Kopeeri või mitte, Galaxy S7 Edge uus variant toob selle valiku Androidi.

Neile, kes ei mäleta, käivitas Samsung 2013. aastal Jet Blacki versioonis Galaxy Note 3, kuid seade ei pruugi pälvida nii palju tähelepanu kui iPhone 7, kuna see kasutab pigem nahka kui metalli või klaasi. Nüüd saab Samsung teada anda Galaxy S7 Edge tõeliselt mustast versioonist, nagu näeme alloleval pildil:

Samsung Galaxy S7 serv must läikiv läikivSee on pilt, mis lekkis rakendusest Galaxy S7 Edge Jet Black / Weibo

Lekkinud pilte vaadates on võimalik öelda, et see uus variant on väga ilus ja nagu hiljuti välja antud sinises Coralis toodud mudel, peab see Samsungi fännide – ja isegi selliste fännide – seas õnnestuma.

Ausalt, ma ei jõudnud selleni, kas Samsung kopeeris või "varastas" funktsioonid Apple'i nutitelefoni liinilt, kuid üks on kindel, kui peaksin valima iPhone 7 Jet Blacki ja Galaxy S7 Edge Jet Blacki vahel, kleepuks see Androidi külge.

Steve Jobs ütles kord, et "head kunstnikud jäljendavad; suured kunstnikud varastavad". Kuna me räägime endiselt võimalikust turuletoomisest, kuna Samsung pole midagi kinnitanud, peab Lõuna-Korea tootja nüüd otsustama, kummal poolel ta asub: kas see on hea inimene või suurepärane artist. Mida sa arvad

. (tagsToTranslate) variant Galaxy S7 Edge Jet Black (t) Galaxy S7 Edge vs iPhone 7