Kõrge Sierra MacOS on tulemas ja koos sellega ka APFS - tundub, et mitte meile kõigile [atualizado]

Kõrge Sierra MacOS on tulemas ja koos sellega ka APFS – tundub, et mitte meile kõigile [atualizado]

Ilmselt oleme vähem kui kahe nädala kaugusel Apple’i järgmisest eeposest ja kuulsusrikkad (või mitte) ning nende arvukate uute funktsioonide seas, mille jaoks ettevõte tõenäoliselt olemas on, on ĂĽks neist kindlasti macOS High Sierra lõplik väljaandmiskuupäev. .

Apple’i keerukama operatsioonisĂĽsteemi uus versioon toob mitmete täiustuste hulka, mis võivad tähelepanuta jääda, kuid teevad kindlasti suure muutuse kõigi igapäevaelus: uus failisĂĽsteem Apple’i failisĂĽsteem – või APFS, intiimsetele.

Oleme selles artiklis ĂĽksikasjalikult arutanud APFS-i ja selle eeliste kohta; detail, mida keegi seni ei teadnud, kuid saidi inimesed selle täna avastasid 512 pikslit: Ilmselt ei saa Kõigi Sierra saabudes kõik uue sĂĽsteemi eelistest kasu – vähemalt mitte automaatselt.

Kuna see leht pärineb Apple’ilt, mis pakub ĂĽleminekuks valmistumiseks suurt teed, pange tähele, et ainult välkmäluga (SSD) varustatud sĂĽsteemid teisendatakse automaatselt uueks failisĂĽsteemiks; sel juhul on ĂĽleminek kohustuslik ja täiesti nähtamatu, ilma et kasutaja peaks sekkuma. HĂĽbriidajamiga masinad, nagu näiteks Fusion Drive või lihtsalt kõvakettaga, ei kuulu mängu, nagu Apple ĂĽtleb:

Kõvakettaseadmete (HDD) või Fusion-draividega süsteemid ei teisenda APFS-i.

See on mitmetähenduslik fraas: kui ühest küljest on selge, et seda tüüpi süsteem ei muuda automaatselt uut failisüsteemi, siis teiselt poolt pole vihjeid, mis viitaksid sellele, et seda üleminekut on võimalik hiljem käsitsi teha [veja a atualização abaixo].

Nagu teada, on APFS loodud just selleks, et kasutada täielikult ära välkmäluseadmete omadusi; võib-olla sellepärast ei viitsinud Apple vana köidet selliseks muuta, kuid oleks tore näha, et ettevõte annab tähelepanelikumatele kasutajatele võimaluse uute tehnoloogiate käivitamiseks. Kuid selle võimaluse olemasolu saab kinnitada ainult High Sierra saabumine.

Muud kahtlused selgitatakse lehel; näiteks tegi Apple selgeks, et HFS + -is vormindatud köiteid saavad APFS-i seadmed lugeda / kirjutada; APFS-i mahtusid saab seade lugeda / kirjutada ainult APFS-is või alternatiivina HFS + -is, kui töötab macOS Sierra 10.12.6 või uuem versioon. FileVault’i puhul teisendatakse HFS + -is krĂĽptitud mahud vajaduse korral automaatselt APFS-i, ilma suuremate probleemideta.

Peaaegu eranditult – ma ei ole seda omalt poolt näinud – High Sierra beetaversiooni testivad kasutajad on teatanud, et ĂĽleminek HFS + -lt APFS-ile on täiesti nähtamatu ja sujuv (nagu iOS-i puhul, ĂĽleminekul versioonile 10.3); Keskmised kasutajad ei pea seetõttu selle pärast muretsema.

Loopi kaudu

Uuenda 30. august 2017 kell 17:32

Nagu kinnitasid ka meie lugejad Alan Rodrigues [obrigado!], mis põhineb High Sierra beetaversioonil, jah, on võimalik käsitsi teisendada APFS-iks, kui teil on HDD või Fusion Drive’iga Mac – pääsete sĂĽsteemitaaste reĹľiimis juurde lihtsalt diskutile tööriistadele.

Vähem halb! ?